Menu +

Martin Dočekal a Antonín Bořuta zabodovali v anketě Hokej.cz

Aktuální zprávy
Také letos vyhlašoval portál Hokej.cz individuální ocenění za aktuální ročník Chance ligy. O pořadí v jednotlivých anketách opět rozhodli trenéři a manažeři jednotlivých klubů. Jsme moc rádi, že hráči HST opět hráli prim, jak informuje následující článek.
Sdílejte článek
 

Cenu Tomáše Zelenky pro nejlepšího hráče Chance ligy získal Martin Dočekal. Třebíčská devadesátka tak obhájila prvenství z minulého roku. Dočekal se zároveň stal nejlepším útočníkem Chance ligy a stejně tak mu patří místo v letošním All-Star týmu.

Není se co divit, třiatřicetiletý útočník v sezoně zářil. Nasázel 31 gólů a celkově zaznamenal 62 kanadských bodů. Stal se nejlepším střelcem Chance ligy i jejím nejproduktivnějším hráčem. Server Hokej.cz zároveň uvedl, že Martina Dočekala nominovali na první, druhé či třetí místo všichni oslovení trenéři a manažeři. To se letos žádnému jinému hráči nepovedlo.

Tím, že hraju doma v Třebíči, kde jsem vyrůstal a mám tady i rodinu, navíc trenéři mi dávali velký icetime a volnost na ledě, tak se mi letos i loni dařilo a mohl jsem pomýšlet na nejvyšší mety. Samozřejmě tomu pomohli i kluci v kabině a celý A - tým, kde vše funguje a jsme jako jeden. A jestli pro mě ceny něco znamenají? Samozřejmě ano, ale upřímně mám větší radost z toho, když vyhráváme a když se daří týmu jako celku," říká Martin Dočekal.

Do All - Star týmu Chance ligy pro sezonu 2023/2024 se dostal rovněž Antonín Bořuta, jemuž patří i druhé místo v anketě o nejlepšího obránce. Konstruktivní zadák letos zapsal třicet kanadských bodů za devět gólů a jednadvacet asistencí.

Kompletní přehled vyhlašovaných anket

Cena Tomáše Zelenky pro hráče sezony – Martin Dočekal - SK Horácká Slavia Třebíč

Nejlepší brankář – Michal Postava - HC ZUBR Přerov

Cena Ondřeje Buchtely pro nejlepšího obránce – Tomáš Hanousek - LHK Jestřábi Prostějov

Nejlepší útočník – Martin Dočekal - SK Horácká Slavia Třebíč

Nejlepší junior – Matyáš Dědek - VHK ROBE Vsetín

Hráč play off – Tomáš Harkabus - HC Dukla Jihlava

Cena Karla Metelky pro nejlepšího trenéra – Jiří Weintritt - VHK ROBE Vsetín

Cena Radka Nováka za oddanost hokeji – Matěj Pinkas - SC MARIMEX Kolín

All - Star tým Chance ligy pro sezonu 2023/2024: Michal Postava (Přerov) - Tomáš Hanousek (Prostějov), Antonín Bořuta (Třebíč) - Luboš Rob (Vsetín), Vojtěch Střondala (Poruba), Martin Dočekal (Třebíč).

Podobné články

Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024
Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024