Menu +

Martin Šťovíček dnes oficiálně podepsal smlouvu

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Smlouvu s třebíčským hokejovým klubem dnes slavnostně podepsal útočník Martin Šťovíček. V tomto článku si výraznou útočnou posilu představíme.
Sdílejte článek
 

S Horáckou Slavií Třebíč dnes slavnostně podepsal kontrakt útočník Martin Šťovíček. Třiadvacetiletý forvard patří k nejvýraznějším posilám klubu před nadcházející sezonou. Na Vysočině si od hokejisty, který svou dosavadní kariéru spojil zejména s Chomutovem, slibují značný přínos směrem do ofenzivní činnosti. Martin Šťovíček má za sebou 72 startů v české extralize, všechny nasbíral, když hájil barvy chomutovských Pirátů. Mezi mantinely nejvyšší soutěže si připsal 5 branek. V Chance lize naskočil aktuálně ke 128 utkáním, přičemž vstřelil v nich 32 branek a na dalších 21 asistoval.

Svou loňskou sezonu rozdělil mezi Kadaň a Ústí nad Labem. Zvláště v Ústí pak potvrzoval roli střelce, když v 17 zápasech hned desetkrát skóroval. Přesně tohle si od něj slibuje i Třebíč a šikovný útočník na to předpoklady rozhodně má.

Martin Šťovíček už s týmem pilně trénuje a připravuje se na novou sezónu. (Obrázek se po kliknutí zvětší.)

Během juniorských let oblékal dres Slavie Praha, Letňan a později také Chomutova, se kterým, jak už bylo zmíněno, posléze naskočil taktéž do nejvyšší tuzemské hokejové soutěže. S Piráty navíc hned dvakrát slavil juniorský extraligový titul, konkrétně šlo o ročníky 2013/2014, respektive 2014/2015. V tom druhém navíc zastával roli kapitána mužstva.

„Na příchodu Martina jsme s jeho agentem pracovali mnoho týdnů. Jsme rádi, že jsme se dohodli na vzájemné spolupráci. Od Martina očekáváme jednoznačně kvalitu do naší ofenzivy, protože je hráčem, který již více sezon střídavě startuje jak v naší soutěži, tak i v extralize,“ řekl k příchodu perspektivního útočníka sportovní manažer Horácké Slavie Radek Novák.

 • Statistiky Martina Šťovíčka na eliteprospects.com
 • Podobné články

  Aktuální zprávy

  Pro utkání proti Slavii posílí bílé hvězdy obránce David Škůrek z Olomouce, a útočník Pavel Jenyš

  před 3 dny
  Aktuální zprávy

  Horácká Slavia se i letos účastní Charitativního týdne Chance ligy

  před 3 dny
  Aktuální zprávy

  ANKETA: Kde sledujete domácí zápasy Třebíče?

  27.11.2019
  ×
  Dnes v 17:30 | Muži
  HC Dukla Jihlava
  SK Horácká Slavia Třebíč