Menu +

Memorandum o vzájemné spolupráci klubů na Vysočině v oblasti dětí a mládeže podepsáno

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Ve čtvrtek 5. září 2019 bylo slavnostním podpisem stvrzeno Memorandum klubů kraje Vysočina. To se týká spolupráce zainteresovaných účastníků v oblasti dětí a mládeže.
Sdílejte článek
 

Ve čtvrtek 5. září 2019 bylo slavnostním podpisem stvrzeno Memorandum klubů kraje Vysočina. To se týká spolupráce zainteresovaných účastníků v oblasti dětí a mládeže. Jejím cílem je jednoznačně zlepšit výchovu mladých hokejistů a posílit vzájemnou spolupráci, za účelem růstu ledního hokeje v našem kraji.

Od memoranda si kluby slibují zlepšení vzájemné spolupráce, například hráč by neměl odejít jinam, bez dohody obou zúčastněných klubů.

Zdůrazňujeme, že z pohledu seniorské kategorie jsou HST a Dukla Jihlava sportovní rivalové, kteří se však plně respektují.

Tiskové konference se účastnili zástupci hokejových klubů Horácké Slavie Třebíč, Dukly Jihlava, Havlíčkova Brodu, Žďáru nad Sázavou, Pelhřimova a Ice Dragons Telč.

„My jsme rádi a tuto spolupráci v rámci Kraje Vysočina podporujeme. Očekáváme od ní nastavení pevných pravidel, co se týče putování hlavně mládežnických hráčů mezi kluby,“ říká k podpisu spolupráce předseda SK HS Třebíč Martin Svoboda


Za Horáckou Slavii Třebíč se podpisu Memoranda zúčastnil předseda klubu Martin SvobodaZa Horáckou Slavii Třebíč se podpisu Memoranda zúčastnil předseda klubu Martin Svoboda
Podobné články

Aktuální zprávy

Derby s Duklou obohatí deváté pokračování akce Dvakrát v roce Vánoce

včera
Aktuální zprávy

Aukce speciálních dresů s podobiznou Vladimíra Bouzka odstartována!

20.02.2020
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté zabodovali v anketě Sportovec města Třebíče. Lukáš Nedvídek vyhrál v hlavní kategorii

15.02.2020