Menu +

Mládežnický a žákovský hokej tohoto víkendu

Mládežnický hokej
T ř e b í č - První únorový víkend se hokej hrál, jako kdykoli jindy, i když některé zápasy žáků se rušily kvůli nemoci. Týmům HST se dařilo tak nějak na střídačku, přečtěte si víc.
Sdílejte článek
 

Páteční zápasy patřily naší mládeži a to na domácí půdě. Mužstva dorostu i juniorů se utkala s brněnskými Warriors. Tým dorostu soupeře porazil 4:2, a podle slov trenéra Nikoly Marka šlo o důležité vítězství. „Na konci jsme ze zápasu udělali zbytečné drama, kluky ale musím pochválit za bojovnost,“ dodává. Juniorka prožila první porážku v této sezoně: „První prohra přišla v nejméně vhodný okamžik, bohužel jsme ve správnou chvíli nepřidali další góly a soupeř nám v závěru otočil z přesilovek,“ hodnotí trenér juniorky David Dolníček.

V sobotu starší žáci B suverénně porazili soupeře ze Žďáru nad Sázavou. K výsledku 16:0 řekl trenér Zdeněk Sedláček toliko: „Dneska nás soupeř moc neprověřil, ale nálada v mužstvu je skvělá.“

V neděli hrálo stejné družstvo proti Velké Bíteši, výsledek 9:7 byl ale šťastnější pro soupeře. „Devět kamínků v naší síti bylo moc a náš gólový příděl na body bohužel nestačil,“ popisuje zápas Sedláček.

Dorost se utkal s týmem z Polska, ale zápas ukázal, že tentokrát byl lepší soupeř a zaslouženě vyhrál s výsledkem 2:5.

Posledním utkáním uplynulého víkendu bylo to mezi 9. třídami z Třebíče a Prostějova. Trenér Rosťa Malena hodnotí hru, která skončila 7:6 v prodloužení takto: „Dnes jsme odehráli dobrý zápas, ve kterém jsme byli lepší. Poslední třetina byla sice divoká, dostávali jsme laciné góly, ale nakonec jsme v prodloužení vstřelili vítězný gól.“

Podobné články

Mládežnický hokej

Žákům se dařilo, dorost jde do baráže, juniorka už má volno

včera
Mládežnický hokej

Hokejová sezóna vrcholí také u mládeže a žáků

13.03.2023
Mládežnický hokej

Začátek března našláplý mladým hokejem

06.03.2023