Menu +

Mládí vpřed – tedy na led!

Aktuální zprávy
Zatímco A tým Horácké Slavie dnes cestuje odehrát, a všichni doufáme, že i vyhrát, zápas za pražskou Slavií, KHNP Arenu v Třebíči rozzářila nadšená očka našich mládežníků. Sice v rouškách, ale konečně v bruslích a pořádném tréninku.
Sdílejte článek
 

Managementu HST a trenérům jednotlivých věkových kategorií se muselo podařit za uplynulé dva dny naplánovat harmonogram. Ten musí počítat s tím, že skupiny mohou mít maximální počet deseti členů a také musí tak nějak ladit se školní docházkou dětí, která také není v současné době zcela standartní. Výhodou je, že žáci 6., 7. a 8. tříd školu navštěvují takzvaně ob týden, takže v těch týdnech, kdy do školy fyzicky nemusí, mohou mít tréninky v dopoledních hodinách. Žáci 5. a 9. tříd chodí do školy stále, na zimák tedy spěchají až mají splněno.

„Komplikovanější organizace je sice evidentní, nicméně radost ze hry po dlouhé době ji s přehledem zastíní. Těšíme se z každého dalšího tréninku a doufáme, že opatření budou spíš ubývat a brzy se vše vrátí do normálu,“ říká Rosťa Malena, kterého jsme dnes zastihli na ledě se staršími žáky.

Podobné články

Aktuální zprávy

Info pro fanoušky: Dominik Valík u nás skončil

včera
Aktuální zprávy

Dohodlo se…

02.01.2021
Aktuální zprávy

SPORTOVEC ROKU 2020

29.12.2020