Menu +

Na pondělním derby klub znovu chystá akci Dvakrát v roce Vánoce, zapojte se i Vy

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Stalo se už tradicí, že na prvním povánočním derby pořádá Horácká Slavia Třebíč akci Dvakrát v roce Vánoce. Jde o dobročinnou akci, při níž společně pomáháme dětem nejen z dětských domovů. Je pořádána sbírka věcí, kosmetiky nebo hraček a sportovního vybavení. Druhou přestávku zápasu vyplní „Akce Plyšáci“ s účastí dětí z dětských domovů v Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích přímo na ledové ploše. Podle zpráv, které máme, se děti na celou akci i zápas samotný už moc těší.
Sdílejte článek
 

Máte doma hračky, nebo knížky, sportovní vybavení a další věci, kterým už vaše děti odrostly? Nebo nějakou další věc, která může ještě dobře posloužit? Pak je přineste v pondělí 30. ledna na třebíčský zimní stadion k Fanshopu. V minulosti se ve sbírce objevil třeba i celý počítač, či reproduktory a další věci. Pravidelně se k akci připojují i někteří kluboví partneři.

O druhé přestávce pak naházíme na led přinesené plyšáky. Ti v minulosti putovali a dělali radost a společnost dětem nejen v třebíčské nemocnici, ale také třeba na popáleninovém centru nemocnice v Brně a jiných místech.

Věříme, že i letos znovu otevřeme svá srdce a prostřednictvím hokeje společně pomůžeme dobré věci.

Podobné články

Aktuální zprávy

Známe nové termíny odložených zápasů, s Kolínem doma v úterý 8.2.

17.01.2022
Aktuální zprávy

A mužstvu mužů se mění program na nadcházející týden

16.01.2022
Aktuální zprávy

Krliš i Střondala si zahrají extraligu

13.01.2022