Menu +

Na zápas s Kometou Brno budou posílena bezpečnostní opatření

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Už ve středu 3. října se od 18 hodin uskuteční další zápas první ligy, k němuž do Třebíče přijede brněnská Kometa. Protože tento zápas byl vyhodnocen jako rizikový, budou posílena bezpečnostní opatření ve městě a hlavně přímo na stadioně.
Sdílejte článek
 
S fanoušky Komety, kterých na zápas do Třebíče přicestuje určitě jako v minulých letech velké množství, pojede již z Brna zásahová jednotka, která bude jejich chování už po cestě monitorovat. V Třebíči pak bude tato jednotka společně s městskou a státní policií zajišťovat hladký průběh zápasu nejen v okolí stadionu, ale strážníci městké policie budou od začátku utkání přítomni přímo na stadionu, kde budou spolupracovat s posílenou bezpečnostní agenturou. U vchodů pak bude prováděna zvýšená kontrola vstupenek a věcí vnášených na stadion a nebezpečné předměty na stadion nebudou vpuštěny.

"Jsou to opatření, která činíme hlavně pro zajištění bezpečnosti všech diváků.
Doufáme ale, že se zápas odehraje bez větších problémů. Chceme aby si diváci z utkání odnesli především hodnotný sportovní zážitek, aby v klidu mohli shlédnout kvalitní sport,"
řekl k ostře sledovanému a očekávanému zápasu generální ředitel Horácké Slavie Karel Čapek.

Podobná bezpečnostní opatření jsou nachystána i pro utkání s Duklou Jihlava, které se na Zimním stadionu Města Třebíče odehraje v pondělí 8. října rovněž od 18 hodin.

Podobné články

Aktuální zprávy

Radek Novák by dnes oslavil 48. narozeniny.

05.07.2020
Aktuální zprávy

Top zápasy podzimu. Aneb, proč si pořídit permanentku?

01.07.2020
Aktuální zprávy

Horácká Slavia Třebíč spouští prodej permanentních vstupenek pro sezonu 2020/2021

17.06.2020