Menu +

Nováček z Ostravy odváží z Třebíče tři body

Ohlasy po utkání
V prvním domácím utkání chtěli domácí hokejisté Horácké Slavie Třebíč napravit zaváhání z Hradce Králové, ale místo toho nedokázali porazit houževnatého soupeře z Ostravy, kterému podlehli 2:3. Horácká Slavia začala utkání sice dobře, po první třetině vedla 1:0, ale Sareza v druhé třetině srovnala náskok domácích a ve třetí dokonce strhla vítězství na svoji stranu.
Sdílejte článek
 
"Utkání se mi hodnotí velice těžko. V první třetině si myslím, že jsme Ostravu přehrávali, ale pak jsme dostali náhodný gól v oslabení na 1:1 a od té doby jsme již přestali hrát", smutně hodnotí zápas Martin Sobotka a pokračuje: "Dostali jsme se do křeče a začala nám váznout kombinace, naopak Ostravě vycházelo téměř vše. A ve třetí třetině nám tam padly dva slepené góly a i když jsme snížili, tak to byla pořád křeč."

První třetina ale byla zcela v režii Třebíče a ta svoji převahu korunovala i brankou na 1:0, u které asistoval i Martin Sobotka. "Byla tam nahrávka ze středního pásma od Marcela Hrbáčka na Václava Adamce, který nám to hodil krásně do tandemu. Já pak nahrál Vláďovi Říhovi, který to parádně zakončil."

Horácká Slavia se tedy musí pokusit o reparát v Písku, který ji čeká ve středu. "Musíme se snažit nějaký ten bodík vybojovat, musíme hrát hlavně ze zabezpečené obrany. Hlavně také musíme zlepšit pohyb, který nám i dnes moc nešel, a také lépe napadat."

I Martin si je vědom toho, že Horácká Slavia dostává hloupé góly. "Musíme si na to dát pozor, dostáváme jich až příliš. Bohužel si nikdo nevěří a docela nám to utíká, vázne kombinace a ani kličky se nedaří. Ale doufám, že ve středu se to snad zlepší a i kdybychom v Písku měli vyhrát 1:0, tak tam vyhrajeme," vzhlíží na středeční zápas Martin Sobotka.

Doma se Horácká Slavia představí opět v sobotu a soupeřem jí bude tým Mladé Boleslavi. Zápas začíná opět v 17:00.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Věřím, že se to odehraje. Všichni chceme hrát, říká Ladislav Bittner

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Jan Václavek: My jsme nadšení. Byl to skvělý týmový výkon

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Zvládli jsme to díky tvrdé práci, říká střelec vítězné branky Lukáš Nedvídek

09.03.2020