Menu +

Nový vůz a letní překvapení

Aktuální zprávy
Firma HS automobil s.r.o. Vysočina, která je jediným oficiálním dealerem Toyota v kraji, je partnerem HST již druhým rokem. Letos na spolupráci navázala tím, že poskytla vůz Toyota Corolla Touring Sports trenérovi A mužstva HST Kamilu Pokornému. Tento vůz, s polepy v podobném stylu jako má náš HST autobus, můžete vidět brázdit nejen třebíčské ulice už od začátku letošní sezóny.
Sdílejte článek
 

„Za takovou spolupráci jsme velmi vděční, automobil udělá klubu jistě dobrou službu a my značce HS automobil zas hezkou reklamu,“ říká obchodní a marketingový manažer klubu Daniel Šlapák a naznačuje, že pokud to situace dovolí, na léto se chystá překvapení pro fanoušky HST. To se bude týkat návštěvy Tomáše Ouředníčka z týmu Ultimate Dakar racing u nás v KHNP aréně v Třebíči! Tomáš je sedminásobným úspěšným pokořitelem nejtěžší rallye světa a Dakar 2021 jel s vozem Toyota Hilux.

Zástupce firmy HS automobil Aleš Pánek předává klíče od vozu trenérovi HST Kamilovi Pokornému

Ke spolupráci dvou subjektů, nesoucích v názvu zkratku HS, se vyjádřil také majitel autosalonu Jaroslav Havlík: „Naše společnost HS Automobil prodává vozy TOYOTA exkluzivně na území Kraje Vysočina. Takže i v Třebíči jsme vlastně doma. Já osobně jsem velký sportovní fanoušek, a nejen proto dlouhodobě podporujeme hokejový klub HS Třebíč. Mám velkou radost a jsem na to i pyšný, že si klub vybral právě naši společnost HS Automobil a využívá vozy TOYOTA.“

Podobné články

Aktuální zprávy

HST na rovinu k tématu rekonstrukce zimního stadionu

před 2 dny
Aktuální zprávy

VIDEO: Hráči znovu makali na ledě, jak trénink hodnotí trenéři a oslavenec Krliš?

08.06.2021
Aktuální zprávy

Ledy v Brně tentokrát pro dorost

07.06.2021