Menu +

O další díl Pojď hrát hokej byl velký zájem

Aktuální zprávy
Během poslední listopadové soboty se v Třebíči uskutečnilo další pokračování oblíbené akce Pojď hrát hokej. Tentokrát k nám zavítalo celkem 25 dětí, s nimiž jsme si připravený program náležitě užili. Věříme, že spousta z nich natrvalo rozšíří naše řady a těšíme se, jak jim budeme pomáhat v jejich hokejovém růstu.
Sdílejte článek
 

V sobotu 26. listopadu se v třebíčské KHNP ARÉNĚ uskutečnil další díl úspěšné akce s názvem Pojď hrát hokej. Tento projekt organizuje Český svaz ledního hokeje, přičemž jeho cílem je přilákat co nejvíce dětí k tomu, aby okusily krásy nejrychlejšího kolektivního sportu na světě.

Tentokrát se na třebíčském zimním stadionu sešlo celkem 25 dětí, což vnímáme jako velmi dobré a vzhledem k budoucnosti povzbuzující číslo. Všem dětem se při rozcvičce i následně na ledě věnovali profesionální trenéři. Mladé naděje tak měly zajištěn špičkový servis. Přítomen byl také sportovní manažer mládeže a trenér Martin Čech, který rodičům předal potřebné informace.

Jak už bylo řečeno, tak dnešní díl projektu Pojď hrát hokej navštívilo celkem 25 dětí, což je více než při doposud posledním ročníku akce během ledna. „Tentokrát dorazilo na akci Pojď hrát hokej celkem 25 dětí. Jsme za takový počet moc rádi. Všichni jsme si to společně užili, byl to příjemně strávený čas," říká sportovní manažer třebíčské mládeže Martin Čech

.

Podobné články

Aktuální zprávy

Přátelské setkání zástupců KHNP a HST s předáním daru

před 3 dny
Aktuální zprávy

On-line nákup vstupenek snadno a rychle. Jak na to?

23.01.2023
Aktuální zprávy

HST hlásí: Další podpisy, posila i návrat do sestavy

23.01.2023