Menu +

OHLASY: Posila Denis Kusý + Ondřej Malec po Jihlavě

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Po utkání s Jihlavou, v němž Bílé hvězdy těsně padly 4:3, komentovala nová posila Denis Kusý (v zápase 1+1) na kameru situaci ohledně angažmá v Třebíči a zároveň jeho první střetnutí v třebíčském dresu. Dalším zpovídajícím se stal důrazný útočník Ondřej Malec, jenž je odchovancem Dukly a nyní čelil opět proti ní.
Sdílejte článek
 

Denis Kusý


Ondřej Malec

Třebíčští rivala neporazili, hrálo se ale ve velkém tempu a jednalo se o vyrovnaný zápas, kdy druhou třetinu byli lepší právě Horáci a ve třetí naopak Jihlavští. „Škoda, že jsme v oslabení inkasovali a nevyužili jsme ty naše šance, my jsme nepředvedli špatný výkon. Plnili jsme to, co jsme chtěli… Takže celkově to bylo dobré, takové zápasy jsou přínosné,“ říkal osmadvacetiletý útočník, který si zapsal přesně 170 startů v dresu rivala.

Bitvu o Vysočinu neberou hráči na lehkou váhu, co říká na duely Ondřej Malec? „Jako obyčejný zápas to tady nebere asi nikdo, ale přijde mi, že ty derby již nejsou jako dřív. Já osobně nejsem tolik přemotivovaný, prostě jdu hrát hokej a snažím se, abychom vyhrávali my.“

Poslední dvě sezóny spolu nastupovali třebíčský odchovanec Lukáš Paták, Tadeáš Král a právě Ondřej Malec, který věří, že jejich souhra na ledě bude pokračovat nadále: „Doufám, že spolu letos zase hrát budeme, jsme na sebe hodně zvyklí… Víme, kdo si kam najíždí a podobně. Jediné co, tak musíme začít využívat naše šance.“

Výkony v přípravě se postupně zlepšují, stále je na čem pracovat, vždyť první ostrý zápas začíná již 11. září na ledě Motoru. „Trápíme se nejvíce v koncovce, nyní přišel Denis Kusý a doufám, že nám hlavně v tom pomůže. Liga se blíží, tak snad to bude lepit více a více…“ pravil hráč, který se nebojí i sundat rukavice.

Ondřej Malec v souboji s Milanem Davídkem – foto: Jiří Koutník

Podobné články

Ohlasy po utkání

Konečně mi to tam spadlo, raduje se střelec vítězného gólu Karel Nedbal

před 2 dny
Ohlasy po utkání

VIDEO: Ohlasy Marka Laše po utkaní s Prostějovem

před 3 dny
Ohlasy po utkání

VIDEO: Myslím, že jsme byli od začátku lepším týmem, říká aktuální kapitán Lukáš Nedvídek

03.02.2020