Menu +

Odchází Samu Pakarinen, děkujeme a přejeme hodně štěstí

Aktuální zprávy
Dnes 7. prosince ukončil své působení v Horácké Slavii brankář Samu Pakarinen. Finský sympaťák, u nás historicky vůbec první finský hráč na brankářské pozici a velký kliďas svým působením v našem klubu doslova vytrhl Horácké Slavii trn z paty v době, kdy měla problém na brankářském postu. A i když se kvůli různým okolnostem do branky mockrát nedostal, přesto byl platným členem týmu. Podle všech zpráv se mu u nás líbilo, naučil se pár, někdy i peprných českých slovíček a snad získal i pár kamarádů. Samu, děkujeme!
Sdílejte článek
 

Jak Samu Pakarinen, tak Horácká Slavia už při podpisu smlouvy věděli, že k podobné situaci může dojít. Ten čas a situace teď nastaly a exkluzivně pro náš web se k ní vyjádřil hlavní trenér a sportovní manažer Kamil Pokorný.


„V první řadě bych chtěl Samu Pakarinenovi za klub poděkovat za odvedenou práci a za to, že jsme ho mohli poznat. Bohužel se hned ve druhém utkání zranil a šanci chytil za pačesy Honza Mičán, který mu pak svými výkony už moc příležitostí chytat po uzdravení nedal. Samu nám ale do mužstva vnesl takový klid z toho důvodu, že jsme věděli, že pokud by se něco stalo brankáři na pozici jedničky, tak že má kdo zaskočit. Protože se uzdravil Pavel Jekel, tak jsme se rozhodli neprodloužit Samu Pakarinenovi opci. To znamená, že Samu v našem klubu k dnešnímu dni končí. Chci mu popřát hodně štěstí do další hokejové kariéry, štěstí i v osobním životě a poděkovat mu za ten čas, který tady s námi strávil.“


Samu Pakarinen nastoupil v našem dresu ke čtyřem mistrovským utkáním, kvůli výše zmíněným okolnostem ale plnil spíše roli druhého spolehlivého brankáře. A to nejen v zápasech, ale i v tréninkovém procesu, který je nedílnou součástí přípravy na každý zápas.

SAMU KIITOS!

Samu děkujeme Ti a přejeme hodně štěstí v další kariéře


Podobné články

Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024
Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024