Menu +

Odstartovala letní příprava, potrvá do konce června

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Pod vedením nového realizačního týmu dnes v pondělí 29. dubna odstartovala suchá část letní přípravy týmu mužů HST. Hráči se sešli na sportovním centru Bílý Králík, které bude po celou letní přípravu jakousi základnou, kterou budou hráči i realizační tým využívat. Zimní stadion totiž prochází kompletní rekonstrukcí a tak bylo třeba najít jiné řešení. Nový realizační tým hráčům představil předseda klubu Martin Svoboda, pak si vzal slovo hlavní trenér David Dolníček a pak už se tým vydal k prvnímu výběhu na multifunkční hřiště.
Sdílejte článek
 

O pár slov k začátku přípravného období jsme požádali nového hlavního trenéra Davida Dolníčka.

"Suchá příprava potrvá klasicky do konce školního roku, tedy do konce června. Trvat bude devět týdnů a využívat budeme i ledy v Brně, kam začneme jezdit od příštího týdne a to dvakrát týdně. Asi největší změnou oproti minulým letům bude, že silovou část přípravy povede Viktor Konečný, se kterým jsme se domluvili na spolupráci. Běžecké tréninky a led povedeme my s Romanem Eratem. Jinak bude příprava podobná, jako v minulých letech. Květen budeme věnovat objemovým tréninkům, v červnu pak půjdeme do rychlosti a výbušnosti. Bude to klasika, na kterou jsou hráči zvyklí, nic mimořádného na ně nechystáme."

Trenérská dvojice už také pracuje na seznamu přípravných utkáních, která tým odehraje stejně, jako dvě následující sezóny v Moravských Budějovicích. "Něco se už rýsuje, ale ještě to nemáme potvrzené. Vše se fanoušci včas dozví," doplnil David Dolníček.

Nový realizační tým mužů HST:

Hlavní trenér: David Dolníček

Asistent trenéra: Roman Erat

Trenér brankářů: Jaroslav Odehnal

Kondiční trenér: Viktor Konečný

Vedoucí týmu: Luděk Popela

Podobné články

Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024
Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024