Menu +

Oplatí Horácká Slavia Třebíč Trhačům porážku z jedenáctého kola?

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Do Třebíče míří Trhači z Kadaně. Trhači jsou zatím beznadějně poslední a doufají v lepší zítřky. Třebíč v posledním zápase s Prostějovem neunikla debaklu a prohrála 0:9. Kadaň už letos jednou Horáckou Slavii porazila a určitě to bude chtít zopakovat. Horácká Slavia by ráda napravila nepovedený zápas s Prostějovem. Oba týmy mají do zápasu velkou motivaci. Zápas začíná v pondělí v 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENĚ.
Sdílejte článek
 

SK Trhači Kadaň

Hokejový klub vznik v Kadani v roce 1945. Do první ligy se Kadaň dostala v roce 1998. Momentálně jsou Trhači farmou Pirátů z Chomutova.

Kadani se v nové sezóně zatím vůbec nedaří. Z dvaadvaceti utkání Trhači zvítězili jen čtyřikrát a s pouhými jedenácti body se krčí na dně tabulky.

Nejvíce Kanadských bodů má útočník Darek Hejcman. Nejproduktivnějším obráncem Trhačů je velezkušený Jakub Trefný.

Kadaň si z posledních pěti utkání odnesla pouhé dva body

Trhači zatím prožívají velmi špatnou sezónu. Se silným českobudějovickým Motorem padli 3:6. Následně Kadaň prohrála s Prostějovem 2:4 a stejným poměrem Trhači padli i s Benátkami nad Jizerou. Poté přišla vytoužená výhra nad Frýdkem - Místkem po nájezdech. V zápase se Vsetínem hokejisté Kadaně neskórovali a prohráli 0:4.

Statistiky hráčů Horácké Slavie Třebíč

nejlepší střelec: Luboš Horký (9+4)

nejlepší nahrávač: Roman Erat (3+13)

lídr kanadského bodování: Roman Erat (3+13)

procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Pavel Jekel 92,28%, Karel Vejmelka 91,45%, Lukáš Dostál 90,28%, Dominik Svoboda 79,17%

Sestava Třebíče z minulého utkání: Jekel (13. Do. Svoboda) – Čejka, Nedbal, Půža, D. Mikyska, Spurný, Kaláb – R. Erat, Dolníček, Vodný – Kratochvíl, Jan Wasserbauer, Horký – Mlynář, Kusko, Kristl – Malec, Tadeáš Král, Paták.

Sestava Kadaně z minulého utkání: Tadeáš Dvořák (Spěšný) – Trefný, Szathmáry, Rašner, Buchtela, Šesták, Kadeřávek, Kokeš – Kůs, Hejcman, Dufek – Chrpa, Šťovíček, Hlava – J. Müller, Polák, Krejčiřík – O. Procházka, Havlíček.

Ostatní pondělní zápasy 24. kola

HC Energie Karlovy Vary - HC Motor České Budějovice 17:30

HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litoměřice 17:30

VHK Robe Vsetín - HC Frýdek - Místek 17:30

HC Zubr Přerov - HC Slavia Praha 18:00

HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov 18:00

Podobné články

Pozvánky na zápas

Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

08.03.2020
Pozvánky na zápas

Generálku před play - off odehraje Horácká Slavia na ledě Trhačů

06.03.2020
Pozvánky na zápas

Poslední domácí zápas Nadstavbové části je tady. Do Třebíče přijede ve středu Frýdek-Místek

04.03.2020