Menu +

Organizace domácích zápasů v sezoně 2020/2021

Aktuální zprávy
V tomto článku se dozvíte všechny potřebné informace k organizaci domácích zápasů v sezoně 2020/2021. První domácí zápas nás čeká už zítra proti Benátkám nad Jizerou.
Sdílejte článek
 

Divácká kapacita je 840 fanoušků

Domácí utkání HST budou probíhat v nestandardních podmínkách. Zimní stadion města Třebíče - KHNP Arena bude rozdělen do 2 fanouškovských sektorů. Z nařízení vlády ČR se jedná o sektory na sezení A (A1, A2, A3) a B (B1 a B2). Celková návštěvnost je pouze 840 diváků.

Jeden sektor bude tribuna A. Pro tento sektor bude jako vstup určen vstup u vrátnice. Tímto vstupem mohou chodit pouze majitelé vstupenek a permanentek na sezení sektory A1, A2 a A3, VIP a staff. Druhý sektor bude tribuna na sezení B. Pro tento sektor bude jako vstup určen vstup u hlavních pokladen. Tímto vstupem mohou chodit pouze majitelé vstupenek a permanentek na sezení sektory B1 a B2.

Fanouškům nebude umožněno procházení mezi jednotlivými sektory.

Kotel v sektoru A1

Fanoušci, kteří budou chtít fandit v rámci kotle a společně s ním tvořit tu pravou atmosféru, nechť si zakoupí lístek do sektoru A1 (viz foto)

Na stadion se dostanou pouze fanoušci s permanentkou či vstupenkou na sezení. Důležitá informace: Majitelé permanentek na stání mají možnost při doplatku 200,- Kč obdržet permanentku na sezení. S většinou fanoušků klub komunikoval ještě dnes a dospěl ke shodě. Pro ostatní majitele permanentek na stání doporučujeme přijít na zítřejší utkání včas, nejlépe 16:45, a permanentku na stání vyměnit za permanentku na sezení.

VIP permanentka opravňuje ke vstupu na ZS s místem k sezení v sektoru A3, 6.řada. VIP prostor bude k dispozici pouze pro potřeby HST.

Doporučujeme nákup vstupenek v online předprodeji

Z důvodu snížené kapacity ZS doporučujeme využívat nákup vstupenek v online předprodeji. Do prodeje na pokladnách půjde tolik vstupenek, které zbývají po odečtení permanentek a vstupenek z online od hodnoty aktuálně snížené kapacity stadionu. Výsledný počet znamená počet vstupenek, které klub může uvolnit do prodeje. Protože je kapacita omezená, doporučujeme všem fanouškům zajistit si vstupenku na utkání včas, tedy nejlépe online. Samozřejmě před zápasem samotným budou otevřené pokladny, u kterých si můžete lístek koupit fyzicky. Ale již zmíněný aktuální nižší počet na utkání. Při zakoupení maximálního možného počtu vstupenek přes online, může nastat varianta, že pokladny vůbec otevřené nebudou!

Odkaz na online prodej vstupenek zde!

Z hygienických opatření, které nařídila vláda ČR, vyplývá, že všichni návštěvníci zápasu musí mít po celou dobu ochranu úst a nosu.

Na mistrovská utkání mohou dorazit fanoušci hostů, kterým ale z kapacitních možností, nelze zpřístupnit separovaný sektor hostů. Vstup na stadion je povolen pouze bez symbolů hostujícího celku, zároveň pouze do zakoupeného sektoru na sezení.

DĚTEM DO 140 cm je vstup na stadion umožněn pouze s platnou vstupenkou v ceně 50,- Kč.

Na stadionu nebudou probíhat zvláštní kontroly. Fanoušci se nemusí bát žádných nestandardních represí ani kontrol. Chceme, aby si fanoušci užili hokej tak, jak byli po celá léta zvyklí. Fanoušky na ZS chceme a potřebujeme, jak pro perfektní atmosféru, kterou dokážou vytvořit, ale i pro ekonomickou stránku fungování klubu.

Samozřejmě všichni musíme respektovat nařízení a omezení, která nás ovlivňují i v osobním životě.

Děkujeme za podporu a v sobotu při prvním utkání sezony 20/21 na viděnou.

Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

20.10.2020
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020