Menu +

PREVIEW | V sobotu na legendární Lapač, pojeďte s námi!

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - V sobotu zajíždí Bílé hvězdy na zápas se Vsetínem. Oběma celkům start do soutěže zrovna nevyšel, Třebíčští doposud získali jeden bod s Přerovem a Valaši čtyři. Dá se očekávat velká bitva o body, fanoušci Třebíče chystají dokonce autobusový výjezd, tudíž se po přihlášení můžete k nim přidat. Zápas bude vysílán klasicky na HOKEJKA TV a připraven bude i textový přenos na onlajny.com. První buly padne přesně v 17:30.
Sdílejte článek
 

Fanoušci jedou autobusem!

Pokud byste chtěli jet podpořit hráče HST na zápas, máte možnost v podobě autobusu, který vypravují fanoušci. Odjíždí se od KHNP arény a sraz je v 13:15. Hlásit se můžete na email - vyjezdy.trebic@email.cz

Živý přenos na Hokejka TV!

Kdybyste chtěli sledovat duel živě, můžete na HOKEJKA TV, kde podle údajů společnosti BPA sport marketing byly domácí streamy HST za minulý ročník na tomto serveru těmi čtvrtými nejvíce navštěvovanými.

Průměrně pak každý přenos z KHNP arény sledovalo 1074 hokejových příznivců. V obou statistikách patřilo našemu klubu čtvrtá příčka mezi všemi účastníky Chance ligy!


VHK ROBE Vsetín

Valaši nevstoupili do nové sezóny podle svých představ a po čtyřech kolech jim se čtyřmi body patří dvanáctá příčka. Naplno dokázali bodovat pouze v domácím utkání proti nováčkovi ze Sokolova. Bod získali také v úvodním zápasu nového ročníku, kdy na Lapači remizovali z Frýdkem-Místkem. Venkovní utkání Vsetínu zatím nevychází, neporazil Havířov a ani Prostějov, s kterým se utkal v minulém kole.

Minulý zápas odehrál Vsetín s prostějovskými Jestřáby. První branka padla až těsně před polovinou utkání, kdy se prosadili domácí. Až v 50. minutě vyrovnal Vlastimil Dostálek, jenže stav 1:1 nezůstal dlouho. Během dvou minut se musel gólman Bláha za svá záda otáčet hned dvakrát. V obou případech se trefil Lukáš Žálčík.

Vsetín - Frýdek-Místek 3:4p
Havířov - Vsetín 2:0
Vsetín - Sokolov 3:2
Prostějov - Vsetín 3:1

"Zápas jsme si prohráli sami. Je velká škoda, že jsme utkání nezvládli. Taková utkání jsou a my se musíme oklepat a doufat, že se nám začne více dařit střelecky a že se zvedneme," okomentoval utkání, v kterém byli Vsetínští lepším celkem, trenér Jiří Dopita.

Při nahlédnutí do statistik zjistíme, že po třech kanadských bodech mají Antonín Pechanec (3+0) a Ondřej Slováček (0+3). Ve vsetínské bráně dostává více prostoru Ondřej Bláha, jehož úspěšnost je 91,25%, záda mu kryje David Gába

Sestava Vsetína v posledním zápase:

Bláha – Teper, Slováček, Holomek, Dudáš, Jeřábek, J. Drtina, Hryciow – Dostálek, L. Volf, Jonák – Březina, Rehuš, Procházka – D. Tůma, Pechanec, Doktor – Vítek, Šilhavý, Hořanský.


Z tábora Třebíče

Trenér Sobotka o porážkách: Z toho nám ale nikdo nepomůže, musíme se z toho vyhrabat sami. Hráči musí pochopit, že musíme hrát jednoduchý hokej. "
Celek z Vysočiny měl na programu těžký los hned ze začátku ligy, k prvnímu duelu zajížděli na led favorita celé soutěže Českých Budějovic, kde padli Třebíčští o branku, následně doma s Přerovem brali pod, po porážce v prodloužení. První vítězství nepřišlo ani v Chomutově, kde Piráti vyhráli 3:0. V posledním zápase vyzvala Třebíč silnou Porubu, která si odvezla tři body. " Sezóna je sice pořád ještě na začátku, ale nás trápí laciné chyby, po kterých dostáváme laciné góly , " komentoval po posledním zápase lodivod třebíčské střídačky.

Třebíč - Poruba 2:4
Chomutov - Třebíč 3:0
Třebíč - Přerov 4:5p
Č. Budějovice - Třebíč

Horáky momentálně trápí i absence důležitých hráčů, Denis Kusý chybí od prvního kola, Lukáš Nedvídek nehrál v zápase s Porubou a delší dobu bude scházet produktivní bek Šimon Szathmary.

Když se podíváme na tabulky, tak všichni čtyři soupeři, se kterými Třebíčští hráli, tak jsou na prvních čtyřech pozicích. I tak ale Horáci nemohou být spokojeni, určitě si přáli mít v tuhle dobu více bodů, a to i ohledem na těžký los. Dá se tedy očekávat velká bitva v sobotním utkání na Lapači.

Sestava HST v minulém zápase:

Do. Svoboda – Jenáček, Nedbal, Forman, Furch, V. Čejka, D. Mikyska, Padrnos – Vodný, Šťovíček, Psota – T. Havránek, Michálek, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Havlát, Podlaha.Statistiky obou týmů:CHANCE liga, 5 . kolo
Vsetín – Třebíč

12. místo
umístění v tabulce
15. místo
7:11 - 4 body
skóre a body
8:15 - 1 bod
Antonín Pechanec 3b (3+0)
nejproduktivnější hráč
Martin Šťovíček 5b (2+3)
Antonín Pechanec - 3 branky
nejlepší střelec
Martin Šťovíček - 2 branky
Ondřej Slováček - 3 nahrávky
nejlepší nahrávač
Martin Šťovíček - 3 nahrávky
Ondřej Slováček 3b (0+3)
nejproduktivnější obránce
Karel Nedbal 2b (0+2)
Ondřej Bláha - 3 záp. (91,25%)
David Gába - 1 záp. (81,82%)
úspěšnost brankářů
Pavel Jekel - 3 záp. (90,52%)
Dominik Svoboda - 1 záp. (87,88%)
14,81% - 12. nejlepší
úspěšnost v přesilovce
16,67% - 9. nejlepší
84% - 7. nejlepší
úspěšnost v oslabení
73,68% - 15. nejlepší
60 minut
tresty celkem
52 minut

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy se poprvé v sezoně představí před domácími fanoušky v souboji s Benátkami nad Jizerou

před 2 dny
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia míří do Prostějova, kde změří síly s tamní jestřábí letkou

14.09.2020
Pozvánky na zápas

První mistrovské utkání je tady! Bílé hvězdy míří k předehrávce třicátého kola do Litoměřic

10.09.2020
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou