Menu +

Pátý zápas předkola play-off ukončil sezónu 2020/21

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Včerejším pátým zápasem se Slavií Praha pro nás pro letošek hra končí. Před tím, než se sezona rozběhla do plných obrátek, jsme si jako metu, které bychom chtěli dosáhnout, stanovili postup do předkola Play-off, a to se nám také podařilo. Překážkami a takzvanými „klacky pod nohy“ osud rozhodně nešetřil, a klub tak čelil nejedné těžké zkoušce.
Sdílejte článek
 

Celý realizační tým spolu s hráči a trenéry ale ani na chvíli neztráceli víru v úspěch, založený na tvrdé a poctivé práci. HST se potýkala s problémy, které ovlivnily celý průběh této sezóny a pravděpodobně ovlivní chod klubu i v budoucnu, bohužel...

Poslední týdny naše statečné mužstvo podávalo kvalitní týmové výkony i přes to, že kvůli zraněním na soupisce scházelo hned několik klíčových hráčů. Náš soupeř z předkola ale rozhodně nedostal nic zadarmo a my mu samozřejmě přejeme hodně úspěchů v následujících bojích. Za celý klub moc děkujeme našim drahým fanouškům, partnerům a zkrátka všem, kteří za námi stojí i v těchto těžkých dobách. Věřte, že to velmi vnímáme, je to pro nás tou největší satisfakcí a zároveň hnacím motorem do sezony příští.

Podobné články

Aktuální zprávy

Ptáme se Kamila Pokorného

včera
Aktuální zprávy

Cena za oddanost hokeji ponese jméno Radka Nováka

před 2 dny
Aktuální zprávy

Hlavním trenérem A mužstva pro příští sezonu bude osvědčený Kamil Pokorný

16.04.2021