Menu +

Pátý zápas proti Zlínu v sobotu doma!

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V sobotu 25.3. sehrají bílé hvězdy pátý semifinálový zápas a to na domácí půdě. Jako každý týden přinášíme shrnutí těch nejpodstatnějších informací, aby si diváci akci mohli užít bez jakýchkoli komplikací a rizik.
Sdílejte článek
 

Čeká nás utkání semifinále play off a to již páté v pořadí. Soupeře, tedy PSG Berani Zlín již dobře známe. Cena za vstupenky na zápasy semifinále Play-off zůstává stejná jako na čtvrtfinále, tedy 200,-Kč za utkání. S tím, že i sleva vstupného na 100,- pro ZTP se nemění, stejně jako to, že děti do 150 cm mají vstup zdarma. Beze změny zůstanou i začátky domácích zápasů, zahajovací buly tedy padne vždy v 17:30.

On-line předprodej vstupenek je možný již nyní, viz. odkaz níže a nebo v pokladně zimního stadionu a to v pátek 24.3. od 16:00 do 18:00. Majitelé permanentních vstupenek mají exkluzivní nárok na své místo, pokud si jej zvolí při nákupu v našem on-line systému a nebo sdělí šestimístné číslo svojí permanentky u předprodeje na pokladně ZS. Možnost zakoupení vašeho konkrétního místa bude platit do pátečních 23:00 hod. Ve dne konání zápasů budou lístky na pokladně k dispozici od 16:00, permanentkáři si už ale nebudou moci nárokovat místa, na kterých byli doposud zvyklí sedávat.

Pro fanoušky hostů bude opět otevřen boční vchod ZS, vstupenky k prodeji tamtéž, ale rozhodně doporučujeme on-line nákup přímo do "Modrého sektoru".

 • ONLINE PRODEJ ZDE!
 • BÍLÉ PEKLO OPĚT BUDE!

  Výzva přijít znovu na hokej v bílém míří k fanouškům HST a pokud budete chtít nakoupit bílá trička a spoustu dalšího v našem fanshopu vězte, že zásoby jsou doplněny.

  Mysleli jsme i na posílení hygienického zařízení a na parkovišti před zimním stadionem budou dvě čtyřmístné stanice pisoárů a jedna "toitoika" pro ženy.

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Známe rozpis Chance ligy, začínáme doma se Vsetínem

  před 3 dny
  Aktuální zprávy

  HST se zúčastní charitativních akcí. Everesting v Třebíči a Happy run ve Valči

  23.05.2023
  Aktuální zprávy

  Kvalita a zkušenosti do obrany, posílí ji Lukáš Kříž. Těším se na mančaft, říká

  11.05.2023