Menu +

Poděkování: Dvakrát v roce Vánoce - velká podpora partnerů a 1 168 plyšáků od diváků

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Diváci a hokejoví fanoušci v Třebíči už si zvykli, že na začátku nového roku pořádá Horácká Slavia Třebíč akci na podporu dětí v dětských domovech nazvanou Dvakrát v roce Vánoce. Nejinak tomu bylo i letos, kdy akce byla opět velmi úspěšná, a to i díky podpoře klubových partnerů. Tímto třebíčský hokejový klub děkuje všem partnerům i všem divákům, kteří jakkkoli přispěli k tomu, že můžeme říct, akce byla opět úspěšná, děkujeme!
Sdílejte článek
 

KOMPLETNÍ FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE


Do tohoto charitativního projektu se začali zapojovat i partneři Horácké Slavie, kterých každý rok přibývá. Letos se jejich počet znovu rozrostl a my jim chceme touto cestou poděkovat. Velmi si vážíme Vaší podpory.

Přímo na ledové ploše všem, kdo přispěli a pomohli, poděkovaly zástupkyně obou dětských domovů v Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích, ale také děti, které popřály i hokejistům hodně štěstí.

Akci Dvakrát v roce Vánoce podpořili:Skupina ČEZ Jaderná elektrárna Dukovany

- generální partner Horácké Slavie Třebíč připravil pro děti drobné užitečné dárky.

MIDAP O2 Prodejna Karlovo náměstí Třebíč

- dlouhodobý partner klubu - Zajišťujeme telekomunikační služby pro domácnosti i firmy. Nabízíme mobilní tarify, volání z pevné linky, ADSL i mobilní internet, datové služby a programy digitální televize. Zakoupíte zde také mobilní telefony, modemy a další zařízení.

Expert elektro - ELEKTRO Vision, s.r.o. pobočka Třebíč

- již podruhé předala majitelka paní Holoubková hodnotnou cenu. EXPERT ELEKTRO- prodej elektroniky a domácích spotřebičů, IT techniky a mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete široký výběr ledniček, mrazáků, praček, myček, sušiček, televizí, tabletů, notebooků, počítačů, monitorů, telefonů, žehliček, mixérů, kuchyňských robotů, vysavačů, foťáků. S výběrem vám ochotně poradí náš personál.

DELIKOMAT

- nový partner klubu předal sladkosti

PLETEX

- dlouhodobý partner a dodavatel do fanshopu Horácké Slavie předá dětem čepice s logem Horácké Slavie Třebíč

ALSAMI.CZ

- nový partner Horácké Slavie, který dětem dodal sportovní oblečení ze své bohaté nabídky.

ROTEX

- nový partner klubu a dodavatel do Fanshopu Horácké Slavie předal dětem pohodlné ponožky s logem Horácké Slavie, které si můžete v našem Fanshopu i zakoupit.

HORÁCKÉ NOVINY

- přímo na ledové ploše předala ředitelka Horáckých noviny Pavlína Štěrbová oběma dětským domovům roční předplatné elektronického vydání Horáckých novin.

Podobné články

Aktuální zprávy

Herní systém Chance ligy pro novou sezónu se rýsuje

před 2 dny
Aktuální zprávy

Sobotní kondiční seminář s Petrem Mockem

před 3 dny
Aktuální zprávy

Přípravné zápasy sezóny 2021/2022

11.05.2021