Menu +

Poděkování: Dvakrát v roce Vánoce - velká podpora partnerů a 1 168 plyšáků od diváků

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Diváci a hokejoví fanoušci v Třebíči už si zvykli, že na začátku nového roku pořádá Horácká Slavia Třebíč akci na podporu dětí v dětských domovech nazvanou Dvakrát v roce Vánoce. Nejinak tomu bylo i letos, kdy akce byla opět velmi úspěšná, a to i díky podpoře klubových partnerů. Tímto třebíčský hokejový klub děkuje všem partnerům i všem divákům, kteří jakkkoli přispěli k tomu, že můžeme říct, akce byla opět úspěšná, děkujeme!
Sdílejte článek
 

KOMPLETNÍ FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE


Do tohoto charitativního projektu se začali zapojovat i partneři Horácké Slavie, kterých každý rok přibývá. Letos se jejich počet znovu rozrostl a my jim chceme touto cestou poděkovat. Velmi si vážíme Vaší podpory.

Přímo na ledové ploše všem, kdo přispěli a pomohli, poděkovaly zástupkyně obou dětských domovů v Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích, ale také děti, které popřály i hokejistům hodně štěstí.

Akci Dvakrát v roce Vánoce podpořili:Skupina ČEZ Jaderná elektrárna Dukovany

- generální partner Horácké Slavie Třebíč připravil pro děti drobné užitečné dárky.

MIDAP O2 Prodejna Karlovo náměstí Třebíč

- dlouhodobý partner klubu - Zajišťujeme telekomunikační služby pro domácnosti i firmy. Nabízíme mobilní tarify, volání z pevné linky, ADSL i mobilní internet, datové služby a programy digitální televize. Zakoupíte zde také mobilní telefony, modemy a další zařízení.

Expert elektro - ELEKTRO Vision, s.r.o. pobočka Třebíč

- již podruhé předala majitelka paní Holoubková hodnotnou cenu. EXPERT ELEKTRO- prodej elektroniky a domácích spotřebičů, IT techniky a mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete široký výběr ledniček, mrazáků, praček, myček, sušiček, televizí, tabletů, notebooků, počítačů, monitorů, telefonů, žehliček, mixérů, kuchyňských robotů, vysavačů, foťáků. S výběrem vám ochotně poradí náš personál.

DELIKOMAT

- nový partner klubu předal sladkosti

PLETEX

- dlouhodobý partner a dodavatel do fanshopu Horácké Slavie předá dětem čepice s logem Horácké Slavie Třebíč

ALSAMI.CZ

- nový partner Horácké Slavie, který dětem dodal sportovní oblečení ze své bohaté nabídky.

ROTEX

- nový partner klubu a dodavatel do Fanshopu Horácké Slavie předal dětem pohodlné ponožky s logem Horácké Slavie, které si můžete v našem Fanshopu i zakoupit.

HORÁCKÉ NOVINY

- přímo na ledové ploše předala ředitelka Horáckých noviny Pavlína Štěrbová oběma dětským domovům roční předplatné elektronického vydání Horáckých novin.

Podobné články

Aktuální zprávy

Horácká Slavia Třebíč přeje slunečné léto a krásné prázdniny. První přípravu hraje s Kometou Brno v sobotu 4. srpna

29.06.2018
Aktuální zprávy

Fotbal ve Valči skončil tentokrát vítězstvím domácích, odpoledne si všichni užili

28.06.2018
Aktuální zprávy

Obrazem: Náš člověk na reprezentaci aneb Švédské hokejové hry ve fotografii

24.06.2018