Menu +

Podepsáno! Podpora třebíčského hokeje ze strany KHNP již pátou sezonu

Aktuální zprávy
Včera, 29.6.2022, byla v hotelu Atom podepsána smlouva mezi Horáckou Slavií a společností Korea Hydro & Nuclear Power na následující hokejovou sezonu. Do Třebíče opět osobně dorazil prezident a CEO KHNP pan Jae-hoon Chung, který poděkoval představitelům HST za skvělou spolupráci a propagaci značky KHNP.
Sdílejte článek
 

Prezident a CEO KHNP pan Jae-hoon Chung, který dle svých slov Třebíč vždy velmi rád navštíví, chválil fungování celé HST. „Od začátku naší podpory v roce 2018 se výsledky u týmu mužů a jeho umístění v tabulce zlepšuje. Proto jsem sám zvědavý na výsledky v následující hokejové sezoně,“ nechal se slyšet zástupce KHNP, pan Chung.

Do HST sbírky pana Chunga letos přibyla podepsaná helma.

Jako tradiční pozornost a projev vděčnosti pan Chung od HST obdržel hokejovou přilbu na originálním stojanu a s podpisy celého A týmu i jeho realizačního týmu.

Předseda HST, Martin Svoboda ke středečnímu přátelskému setkání řekl: "Jsem nesmírně rád, že spolupráce firmy KHNP s HST i nadále pokračuje. Jsem také pyšný, že náš sportovní hokejový klub může reprezentovat tak významnou firmu jako je KHNP v ČR a zároveň si uvědomuji náš závazek z tohoto vztahu plynoucí. KHNP je firma, která plní své sliby, drží své postoje a je na ni spoleh. Proto si myslím, že v současné velice ale velice nejisté době, je tím pravým subjektem, o který se dá opřít.

Obchodní a marketingový manažer klubu, Daniel Šlapák si podpis smlouvy o dalším partnerství HST a korejské společnost KHNP taktéž velmi považuje: „Jsem rád, že se nám pravidelná jednání se zástupci KHNP podařila přetavit v podpis smlouvy, která nám v této době dodá částečnou finanční jistotu. Smlouva je opět uzavřena na jeden rok a podpora KHNP tak umožňuje další pokračování hokejové historie v Třebíči.“

Moderátorka setkání Eva Fruhwirtová s marketingovým manažerem HST Danem Šlapákem.

„Osobně se moc těším, že zanedlouho společně s KHNP oslavíme 95 let od založení klubu a doufejme, že nás čeká i společná oslava stého výročí existence HST,“ dodává Daniel Šlapák závěrem.

Podobné články

Aktuální zprávy

Hlavní trenér Áčka Kamil Pokorný je kvůli nemoci momentálně indisponován

včera
Aktuální zprávy

Staň se hokejovým rozhodčím ! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

před 2 dny
Aktuální zprávy

Muži znovu na ledě v domácí hale, první zápas 16.8. se Znojmem

02.08.2022