Menu +

Podepsáno! Podpora třebíčského hokeje ze strany KHNP již pátou sezonu

Aktuální zprávy
Včera, 29.6.2022, byla v hotelu Atom podepsána smlouva mezi Horáckou Slavií a společností Korea Hydro & Nuclear Power na následující hokejovou sezonu. Do Třebíče opět osobně dorazil prezident a CEO KHNP pan Jae-hoon Chung, který poděkoval představitelům HST za skvělou spolupráci a propagaci značky KHNP.
Sdílejte článek
 

Prezident a CEO KHNP pan Jae-hoon Chung, který dle svých slov Třebíč vždy velmi rád navštíví, chválil fungování celé HST. „Od začátku naší podpory v roce 2018 se výsledky u týmu mužů a jeho umístění v tabulce zlepšuje. Proto jsem sám zvědavý na výsledky v následující hokejové sezoně,“ nechal se slyšet zástupce KHNP, pan Chung.

Do HST sbírky pana Chunga letos přibyla podepsaná helma.

Jako tradiční pozornost a projev vděčnosti pan Chung od HST obdržel hokejovou přilbu na originálním stojanu a s podpisy celého A týmu i jeho realizačního týmu.

Předseda HST, Martin Svoboda ke středečnímu přátelskému setkání řekl: "Jsem nesmírně rád, že spolupráce firmy KHNP s HST i nadále pokračuje. Jsem také pyšný, že náš sportovní hokejový klub může reprezentovat tak významnou firmu jako je KHNP v ČR a zároveň si uvědomuji náš závazek z tohoto vztahu plynoucí. KHNP je firma, která plní své sliby, drží své postoje a je na ni spoleh. Proto si myslím, že v současné velice ale velice nejisté době, je tím pravým subjektem, o který se dá opřít.

Obchodní a marketingový manažer klubu, Daniel Šlapák si podpis smlouvy o dalším partnerství HST a korejské společnost KHNP taktéž velmi považuje: „Jsem rád, že se nám pravidelná jednání se zástupci KHNP podařila přetavit v podpis smlouvy, která nám v této době dodá částečnou finanční jistotu. Smlouva je opět uzavřena na jeden rok a podpora KHNP tak umožňuje další pokračování hokejové historie v Třebíči.“

Moderátorka setkání Eva Fruhwirtová s marketingovým manažerem HST Danem Šlapákem.

„Osobně se moc těším, že zanedlouho společně s KHNP oslavíme 95 let od založení klubu a doufejme, že nás čeká i společná oslava stého výročí existence HST,“ dodává Daniel Šlapák závěrem.

Podobné články

Aktuální zprávy

Spolupráce s KHNP pokračuje. „Moc si toho vážíme,“ zní z vedení HST

před 3 dny
Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024