Menu +

Podmínky pro návštěvníky přípravných zápasů a související informace

Aktuální zprávy
Dlouho očekávané informace o organizačních pravidlech týkajících se přípravných hokejových utkání, která se nám blíží a s nimi související bezpečnostní opatření, dostávají jasnější kontury. V případě, že budou daná ochranná opatření vládou ČR či hygienou upravena, zrušena nebo zpřísněna, budeme co možná nejrychleji reagovat a přizpůsobovat se. O totéž žádáme i naše fanoušky, protože na nás všech závisí hladký průběh v rámci pravidel, která jsou nám určena vládou ČR.
Sdílejte článek
 

3. srpna nás čeká první utkání přípravné fáze této sezony a to hned s extraligovou Kometou Brno. HST dělá vše pro to, aby se organizačně povedlo vše bez obtíží s důrazem na bezpečnost a ochranu zdraví každého účastníka této akce. Prosíme tedy všechny návštěvníky třebíčské KHNP Areny o spolupráci a také o respektování daných, níže popsaných pravidel. Ať už jsou vaše názory na testování, očkování a celkově opatření proti covidu jakékoliv, pochopte prosím, že debaty tohoto druhu nejsou předmětem tohoto článku. Jeho účelem je shrnutí informací pro přehlednost a dostatečnou informovanost, abychom se vyhnuli zmatkům a jakýmkoli problémům.

Dle nařízení platných od 1.srpna 2021 může sportovní akci ve vnitřních prostorách navštívit až 3000 lidí a to buďto s negativním PCR testem (ne starším než 7 dní), nebo testem antigenním (ne starším než 72 hodin), případně těch, kteří v uplynulých 180 dnech prodělali onemocnění a jsou tak v „ochranné lhůtě“ díky protilátkám. Vstup bude dále umožněn návštěvníkům, kteří jsou proti covid 19 očkovaní a od poslední dávky vakcíny uplynulo min.14 dní. Pro tento případ doporučujeme mít ve vašem mobilním telefonu staženou aplikaci Tečka pro snadné a rychlé prokázání vakcinace.

Aplikace TEČKA je ke stažení ZDE.

Pro fanoušky budou dále platit tato tři pravidla, neboli 3R:

 • Respirátory
 • Ruce – jejich hygiena a dezinfekce
 • Rozestupy
 • Pokud jde o vstupenky na přípravné zápasy, cena jedné místenky na sezení je 100,-Kč, vstup na stání není povolen. Celý ZS je upraven a místa k sezení jsou označena čísly viz. náhled v odkazu níže.

  On-line předprodej již běží ZDE.

  Pro ty, kteří nemají možnost nakupování vstupenek na internetu, bude kvůli předprodeji otevřena hlavní pokladna na zimním stadionu ve čtvrtek 29.7. a v pondělí 2.3. od 16,00 do 18,00. Dále si můžete lístky koupit v den utkání a to hodinu a půl před jeho začátkem, tedy od 16,00. Zimní stadion pro vás otevřeme už v 16,30 kvůli kontrolám jak bezpečnostním, tak i dokladů o bezinfekčnosti, které mohou zabrat dost času. Proto na vás apelujeme a velmi doporučujeme přijít dříve, aby nedocházelo k tvoření nepříjemných front těsně před začátkem utkání. Doprava v ulici Kateřiny z Valdštejna bude omezena od 16,30.

  Co se týká občerstvení, stánky ve vnitřních prostorách stadionu zůstanou s ohledem na hygienická nařízení uzavřeny. Pro naše fanoušky jsme ale zajistili catering na parkovišti před stadionem, kde bude možné zakoupit si nápoje i něco k snědku s tím, že konzumace bude možná pouze venku. Vstup s nápoji či jídlem dovnitř je zakázán, opět prosíme všechny o respektování tohoto pravidla.

  Pro vstup fanoušků Komety Brno je určen horní vchod, přístupný od vlakového nádraží, kde bude i pro ně zajištěno občerstvení. Sektor pro hosty je v náhledu zobrazen jako sektor modrý.

  Věříme, že se stejně jako my neskutečně těšíte na tribuny a živý hokej. Nezapomínejte prosím na to, že jste součástí události, od níž se budou odvíjet podmínky organizace celé Chance ligy 21/22, proto ještě jednou prosíme o maximální spolupráci každého z vás.

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Stabilní i nový partner dnes uzavřel spolupráci s HST

  dnes
  Aktuální zprávy

  Junioři stále bez ztráty bodu a další víkendová utkání

  včera
  Aktuální zprávy

  Další posila, z Karlových Varů přichází forvard Matěj Zabloudil

  14.10.2021