Menu +

Poizla mrzí výpadek ve druhé třetině. Věřil v obrat

Ohlasy po utkání
Na ledě Sokolova byl jedním ze dvou úspěšných třebíčských střelců. Přesto gól Daniela Poizla k bodovému zisku nevedl. „Přiblížili jsme se jim, ale obrat zápasu bohužel nedovršili," glosuje poctivý obránce.
Sdílejte článek
 

Jak se ti zápas v Sokolově hodnotí?

Zápas bych nehodnotil nijak negativně, byli jsme připraveni na hru Sokolova a první třetinu jsme si plnili to, co jsme měli, ve druhé třetině jsme dost polevili a zbytečně jsme jim nabízeli spoustu šancí, které oni dokázali proměnit, tam bych řekl, že byl zvrat zápasu.

Co jste si říkali v kabině před třetí třetinou?

Věděli jsme, že máme před sebou ještě hodně práce na to s tím zápasem něco udělat, zpřesnili jsme určité věci a nadále dodržovali naši hru. Tím jsme se přiblížili k otočení zápasu, které jsme bohužel nedovršili.

Jak bys popsal svůj dnešní gól?

Viděl jsem, že byli rozhození a šli střídat. Využil jsem toho a najel do jejich pásma, tam byl přede mnou obránce, kterému jsem vystřelil kolem nohou a s trochou štěstí to tam padlo.

„Ve druhé třetině jsme dost polevili a zbytečně jsme jim nabízeli spoustu šancí."

Čím to, že se vám v Sokolově od jarního play off nedaří?

Nedokážu říct, kde by mohl být problém, ale bohužel je to tak. Napadá mě snad jen to, že tady mají menší hřiště a jejich hra je založená na bruslení a agresivním forčeku.

Ve středu vás čeká Vsetín…

Vsetín je kvalitní soupeř, tuším že máme stejně bodů v tabulce, bude to těžký zápas, ale věřím, že nás doma fanoušci poženou a na konci se budeme radovat stejně jako při posledním domácím zápase s Jihlavou.

Co ty a zběsilé zápasové tempo posledních dní?

Zápasy jdou rychle po sobě a do toho máme i hodně cestování. Bude důležité kvalitně zregenerovat, abychom se dostali z únavy a připravili co nejrychleji na další zápasy.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Klíčový byl třetí zápas, říká Štebih o čtvrtfinále. Co mistrovství světa nebo dovolená?

20.03.2024
Ohlasy po utkání

Věděli jsme, že nám soupeř nedá vydechnout. Hráli jsme trpělivě, říká Ondřej Baláž

14.03.2024
Ohlasy po utkání

Vybrali jsme těžší cestu, musíme vyhrát, říká Kamil Pokorný

13.03.2024