Menu +

Pomozte klubu v derby s Jihlavou a přineste na stadion starý mobil! Získat můžete vstupenky na zápas s Kladnem

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Pomozte našemu klubu v derby s hokejovou Jihlavou. Zapojili jsme se do projektu neziskové společnosti ASEKOL, která provozuje systém zpětného odběru vysloužilého elektra. Sesbírejme společně před zápasem s Duklou Jihlava (ST 14. listopadu) co nejvíce starých mobilů. Pokud v počtu vyřazených mobilních telefonů překonáme jihlavského soupeře, může se náš klub těšit na příspěvek 10.000 korun, za který nakoupíme nové tréninkové dresy pro nejmladší žákovské týmy (1. a 2. třída).
Sdílejte článek
 

Pomozte klubu v derby s Jihlavou a přineste na stadion starý mobil!

Pokud fanoušci SK Horácká Slavia Třebíč porazí ve sběru mobilů soupeře, mohou se nejmladší hokejisté těšit na nové tréninkové dresy v hodnotě 10 tisíc korun.

Co musíte udělat? Stačí na listopadové derby přinést na stadion ke stánku u schodů do VIP v době od 16.00 do 18.30 jakýkoliv starý i nefunkční mobilní telefon. Kdo přinese dva mobilní telefony, může získat volnou vstupenku na utkání s Kladnem nebo hokejové suvenýry a propagační předměty. Celkem bude připraveno 50 volňásků na stání a desítky dalších drobností.

Všechny vybrané mobilní telefony budou ekologicky rozebrány a recyklovány, díky čemuž se ušetří cenné materiály, suroviny a množství energie. Více informací o třídění elektrozařízení lze najít na stránkách www.asekol.cz nebo www.cervenekontejnery.cz.

Statistiky

Podobné články

Aktuální zprávy

Prvnímu týmu Horácké Slavie dnes odstartovala letní příprava

včera
Aktuální zprávy

Pohled do světa, aneb jak se daří třebíčským odchovancům?

před 2 dny
Aktuální zprávy

Statistické ohlédnutí za sezonou, aneb další sezona za námi

10.04.2019