Menu +

Přátelské setkání zástupců KHNP a HST s předáním daru

Aktuální zprávy
HST není aktivní jen ve sportovní oblasti, ale také při jednání se svými partnery. A přesně tak tomu bylo i ve čtvrtek 19.1., kdy do Třebíče zavítalo nejvyšší vedení korejské společnosti KHNP v čele s prezidentem a generálním ředitelem Jooho Whangem.
Sdílejte článek
 

Od 16:00 proběhla schůzka zástupců KHNP s vedením HST na Zimní stadionu města Třebíče KHNP areně, kde předseda klubu Martin Svoboda seznámil nového generálního ředitele společnosti s historií i současností klubu. Setkání proběhlo v přátelském duchu, zástupci hráčů předali panu řediteli dárky v podobě aktuálního domácího dresu a originální hokejku Ladislava Bittnera. Následovala prohlídka zimního stadionu, kde byla zmíněna i plánovaná rekonstrukce našeho sportovního stánku. Návštěva byla zakončena spontánní společnou fotografií s dorostenci HST, kteří právě trénovali na ledové ploše.

Neplánovaná společná fotka vedení KHNP, HST a mužstva dorostu.

Druhá část setkání s partnery z KHNP se odehrála od 18:00 v prostorách hotelu Atom a to také za účasti zástupců města Třebíče, okolních obcí a Okresní hospodářské komory. Všechny přítomné strany konstatovaly a vyzdvihly pozitivní přístup společnosti KHNP k našemu regionu. Při setkání došlo k podpisu dokumentu o spolupráci KHNP s OHK a dále KHNP předala HST finanční dar za velmi dobrou reprezentaci firmy na sportovním poli.

Také HST předala generálnímu řediteli společnosti KHNP symbolické dárky.

O zhodnocení setkání s firmou KHNP jsme požádali předsedu klubu Martina Svobodu: „I toto jednání se neslo ve velmi příjemném duchu a ze zástupců KHNP byl cítit bezprostřední zájem o náš region a konkrétně o HST také. Již několikrát jsem hovořil o tom, že KHNP je důležitým partnerem HST a bez něj by nešlo dělat hokej na této úrovni. Věřím v pokračování vzájemné spolupráce a doufám, že společnost KHNP uspěje v tendru na dostavbu Dukovan.“

Podobné články

Aktuální zprávy

Přidej se k nám a sbírej zážitky! Hledáme posily do redakce

včera
Aktuální zprávy

Přestávka? Hlavně doléčit, uzdravit se a potrénovat, říká Kamil Pokorný

před 2 dny
Aktuální zprávy

Šťastný puk je zpátky – zamiřte přesně na střed a slavte úspěchy s HST!

03.02.2023