Menu +

Představujeme další partnery Horácké Slavie Třebíč

Aktuální zprávy
Spolupráci s Horáckou Slavií Třebíč uzavřeli další dva partneři. Jedná se o významného hráče na trhu se stavebními materiály - společnost Stavebniny DEK a.s., potažmo celosvětovým odborníkem v oblasti obalů na potraviny a nápoje Huhtamaki.
Sdílejte článek
 

S radostí vám představujeme další dva partnery Horácké Slavie Třebíč. Prvním z nich jsou Stavebniny DEK a.s. Jedná se o nejvýznamnějšího hráče na trhu se stavebninami v České republice. Prověřenou kvalitu dokládá i 27 let zkušeností. Za tuto dobu vybudovaly stavebniny DEK rozsáhlou síť více než 100 prodejen nejen v České republice.

Společnost se zabývá obchodem se stavebními materiály a v neposlední řadě poskytováním služeb.

„Stavebniny DEK a.s., nejvýznamnější hráč na trhu stavebnin v České republice, se zabývají obchodem se stavebními materiály a poskytováním služeb s prodejem stavebních materiálů souvisejícími. Síť poboček Stavebnin DEK je rozmístěna po celém území České republiky a pokrývá všechna regionálně významná města, od roku 2012 také Třebíč. Stavebniny DEK Třebíč v Průmyslové ulici byly v roce 2020 zmodernizovány a byla zde otevřena nová prodejna o ploše 800 m2. Je nám ctí podporovat tým Horácké Slavie a sport ve městě, jehož jsme součástí,“ říká obchodní zástupce Hana Jirkasová.

Dalším novým partnerem Horácké Slavie je společnost Huhtamaki . Jde o celosvětového odborníka na trhu s obaly pro potraviny a nápoje. Společnost Huhtamaki si od svého založení vybudovala silnou pozici na rychle rostoucích trzích. V roce 2020 pak oslavila rovných 100 let od svého založení, což dokládá její tradici. Globální síť výrobních závodů společnosti Huhtamaki využívá tři různé druhy technologií. Pobočka v Přibyslavicích vyrábí z nasávané kartonáže z recyklovaného papíru krabičky a proložky na vejce, misky na ovoce a zeleninu a držáky na kelímky.

„Jsme hrdí na naše výsledky, díky kterým můžeme podporovat lokální kulturní a sportovní subjekty a jejich akce, „ zní ze společnosti.

Spokojeností hýří rovněž obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák „Jsme moc rádi, že se nám do klubu podařilo přivést další partnery. Je jasné, že tahle doba je nejen ekonomicky hodně náročná, o to víc si vážíme, že Huhtamaki a Stavebniny DEK spojili svoje jméno s Horáckou Slavií. Věřím, že nově uzavřená partnerství přinesou zisk všem stranám, jsme hrdí na to, že značka Horácké Slavie je na sponzorském poli atraktivní. Samozřejmě, že neustále pracujeme na tom, abychom dospěli k dohodě i s dalšími potenciálními partnery. Jednání probíhají prakticky nepřetržitě.“

Podobné články

Aktuální zprávy

Dnešní zápas s Benátkami se NEUSKUTEČNÍ

před 2 dny
Aktuální zprávy

Předseda klubu Martin Svoboda o následující sezoně

před 3 dny
Aktuální zprávy

Organizace domácích zápasů v sezoně 2020/2021

před 3 dny