Menu +

Představujeme unikátní projekt HST HRDINŮM! Vzdáváme hold těm, které potřebuje každý z nás

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Představujeme vám unikátní projekt HST HRDINŮM. Ten je určen hrdinům našich všedních dní, lidem bez kterých se nikdo z nás neobejde. V rámci tří speciálních zápasů vzdá Horácká Slavia Třebíč HOLD vojákům, hasičům a zdravotnickému personálu. Všechna tři vybraná utkání odehrají Bílé hvězdy VE SPECIÁLNÍ TŘETÍ SADĚ DRESŮ, která nese motivy všech zainteresovaných složek. Každé střetnutí se navíc pro diváky připraví bohatý doprovodný program se spoustou specialit a nevšedních zážitků. Začínáme už 14.9. V souboji s Přerovem vzdáme hold vojákům. Nenechte si to ujít.
Sdílejte článek
 
První zápas přijde na řadu v sobotu 14.9. Zúčastní se jej vojáci z 22. základny vrtulníkového letectva z Náměště nad Oslavou. Jako doprovodný program bude připravena ukázka vojenské techniky, ukázka kynologie a pověstnou třešničku na dortu obstará přelet vojenské techniky. Celá akce začne v 16:30 hodin. Tedy hodinu před vhozením úvodního buly. Proto prosíme fanoušky, aby na zápas dorazili s dostatečným časovým předstihem. K vidění bude mimo jiné také průlet vojenské techniky v 17:15. To znamená skvělý výhled a jedinečný zážitek pro všechny zúčastněné.

Horácká Slavia Třebíč si pro nadcházející sezonu 2019/2020 připravila vskutku ojedinělý projekt. Akce s názvem HST HRDINŮM je věnována složkám, které v životě potřebuje čas od času každý z nás. Zdravotnickému personálu, hasičům a vojákům. Jsme si vědomi důležitosti práce, kterou tito lidé vykonávají, proto jsme se rozhodli zrealizovat tento projekt. V jeho rámci bude hasičům, zdravotnickému personálu a vojákům věnován jeden konkrétní zápas. Ten příslušníci těchto složek navštíví, přičemž jejich zástupce vhodí čestné zahajovací buly daného utkání.

Každý z těchto speciálních zápasů navíc obohatí pestrý doprovodný program před KHNP Arenou.

První zápas věnovaný tomuto projektu přijde na řadu 14.9. Zúčastní se jej vojáci z 22. základny vrtulníkového letectva z Náměště nad Oslavou. Jako doprovodný program bude připravena ukázka vojenské techniky, ukázka kynologie a pověstnou třešničku na dortu obstará přelet vojenské techniky. Celá akce započne již od 16:30 hodin. Tedy hodinu před vhozením úvodního buly. Proto prosíme fanoušky, aby na zápas dorazili s dostatečným časovým předstihem. K vidění bude mimo jiné také průlet vrtulníku nad ZS.

„Horácká Slavia připravila do sezony 19/20 speciální projekt, při kterém představí pracovní činnosti a poděkuje hrdinům našich všedních dní. Hrdinům, kteří žijí v našem regionu, a kteří si zaslouží poděkování za svou činnost. Zveme proto všechny fanoušky, ať se přijdou podívat nejen na hokejové utkání s Přerovem v sobotu 14. září, ale i na pestrý program, který začne již v 16:30 v prostranství před KHNP Arenou a přilehlém parku. K vidění bude nejen vojenská technika, bojové umění musado a vojenská kynologie, ale i přelet vojenské techniky. O první přestávce bude sehráno exhibiční utkání mezi hokejovým týmem AČR 22. základny a trenéry společně s juniory HST. O druhé přestávce budou klubem i městem Třebíč oceněni vojáci 22.základny vrtulníkového letectva „Biskajská“. Ve fanshopu HST bude navíc možnost zakoupení speciální šály a trička v designu 3. sady dresů,“ pověděl k myšlenkám celé akce a prvnímu speciálnímu utkání obchodní a marketingový manažer Daniel Šlapák.


Všechna tři utkání odehrají hráči ve speciální sadě dresů.


Druhé utkání, které bude patřit Hasičskému záchrannému sboru územního odboru Třebíč, je naplánováno na 19. října. Opět zde bude připraven doprovodný program, který bude spočívat v ukázce hasičské techniky nebo předvedení hasičského zásahu při dopravní nehodě. Zkrátka chystají se na vás perličky, jež rozhodně stojí za to.


 • Jako doprovodný program bude připravena ukázka vojenské techniky, ukázka kynologie a pověstnou třešničku na dortu obstará průlet vojenské techniky
 • .

  Už na zápase s Přerovem (sobota 14.9.) bude ve fanshopu k dostání speciální šála a tričko k akci HST HRDINŮM v designu speciální sady dresů.


  HST HRDINŮM uzavře 2.11. zápas proti Vsetínu, kdy společně poděkujeme všem zaměstnancům Nemocnice Třebíč. I tentokrát bude připraven bohatý doprovodný program.

  Nenechte si tato utkání ujít. Jedná se o výjimečnou akci, kterou si pro vás HST připravila. Budete svědky mnoha nevšedních zážitků, které rozhodně stojí za vaši návštěvu.

  Další specialita pro vás bude navíc připravena ve fanshopu, jak už zmínil obchodní a marketingový manažer Daniel Šlapák. Pouze během těchto tří zápasů si budete moci zakoupit jedinečnou památeční šálu, popřípadě černé triko věnované tomuto projektu. Šála i triko budou v designu 3. sady dresů, ve které třebíčské Bílé hvězdy odehrají všechna speciální utkání. Tyto dresy ponesou motivy všech tří složek, kterým je letošní HST HRDINŮM věnováno. Zároveň se na nich objeví také čtvrtý znak. Ten bude patřit 311. československé bombardovací peruti RAF, neboť 22. základna vrtulníkového letectva „Biskajská“ je čestným nositelem hodnot a tradic této jednotky. Přídavek Biskajská je čestný historický název útvaru v Náměšti nad Oslavou, který udělil prezident republiky již v devadesátých letech. Motto tohoto útvaru, které se objeví rovněž na speciálních dresech, zní „Na množství nehleďte“.

 • Generální partner klubu společnost KHNP věnuje každému stému příchozímu originální dres na sezonu 2019/2020. Tato akce bude probíhat během všech tří speciálních utkání 14.9., 19.10. a 2.11.
 • V rámci projektu HST HRDINŮM jsme navíc vyslali zástupce z řad „A“ týmu na daná pracoviště, aby si vyzkoušeli náročnost a důležitost jednotlivých profesí. Postupně vám budeme zprostředkovávat reportáže a jejich ohlasy. „Jsem velmi rád, že se nám v průběhu léta podařilo, aby si hráči HST vyzkoušeli práci každé složky, a mají tak možnost odvyprávět fanouškům své zážitky a dojmy,“ říká obchodní a marketingový manažer.

  My jsme vyzpovídali dva z hráčů, kteří už mají svůj program u dané složky za sebou.

  „Celá akce pro mě znamená to, že můžeme něco udělat pro vojáky doktory a hasiče, protože oni pro nás dělají každý den, co je potřeba. U armády jsme si to s Matějem (Psotou) užili, byl to skvělý zážitek, zjistili jsme, co a jak to vlastně všechno funguje v Náměšti na letišti, jak to funguje, když člověk jako voják jde do akce. Co všechno musí mít s sebou, byl to opravdu krásný den,“ nechal se slyšet brankář Dominik Svoboda.


  Matěj Psota a Dominik Svoboda absolvovali s vojáky z Náměště jeden celý den včetně kurzu přežití nebo střeleb, ze kterých je tato fotografie.


  „Tento projekt je zajímavý, trošku vypadneme ze stereotypu a uvidíme taky něco jiného, než je led,“ usmívá se Lukáš Paták. „Kluci od hasičů pro nás měli už od rána připravený program, takže se o nás skvěle postarali a mnohé jsme se dozvěděli. Nejzajímavější pro mě byl výklad o hasičských autech. Dále jsme si mimo jiné zkoušeli hasičské obleky s dýchacími přístroji. Doufám, že tento projekt bude pokračovat i do budoucna a kluky od hasičů brzy uvidíme na hokeji,“ uzavírá třebíčský bojovník.

 • Program zápasů:
 • 14.9. Třebíč – Přerov - Armáda ČR - 22. základna vrtulníkového letectva z Náměště nad Oslavou

  19.10. Třebíč - Jihlava - Hasičský záchranný sbor územní odbor Třebíč

  2.11. Třebíč - Vsetín - Nemocnice Třebíč

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Aktuální informace k dění v klubu

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  VIDEO: Připomenutí kariéry Radka Nováka. Aneb třebíčský patriot se vším všudy

  25.05.2020
  Aktuální zprávy

  První pomoc na ulici a další vzpomínky na Radka Nováka od redakce HST

  24.05.2020