Přehled výsledků žákovských mužstev

T ř e b í č - Těžký víkend odehrál tým čtvrté třídy sužovaný velkou marodkou. Přesto dokázal vybojovat jednu cennou výhru a stydět se nemusí ani za zápas v Jihlavě. Výborný výkon podal brankář Matěj Loubal. Totéž se bohužel nepovedlo páťákům, kteří podlehli jak Kometě Úvoz, tak Jihlavě. Stejně si vedli i šesťáci. Sedmá třída vybojovala výhru na ledě Koomety Úvoz, ale druhému brněnskému týmu Kometě Group podlehla. Osmá třída doma otočila nepříznivý vývoj utkání s Úvozem a devítka si připsala jeden bod za remízu se stejným soupeřem.

4. třída
Kometa Úvoz-Třebíč 3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Branky: Ferda (Erat), Slabý (Novák), Sikmund (Sysel) Ferda, Mlynář

Ve čtvrtek jsme zajížděli na Úvoz k dohrávce, bohužel jen se dvěma útoky, protože nás stále trápí marodka. Ale ti, co byli zdraví, nechali na ledě vše a po zásluze vyhráli. Hrál se výborný, bojovný hokej, ve kterém se kluci vydali ze všeho a jen díky velkému srdíčku vydrželi až do konce. Vytknout může snad jen velké množství faulů, které pramenily z velké snahy a rozhodčími byly správně pískány. Vždy chválíme vyčnívající jednotlivce, ale dnes doopravdy zaslouží pochvalu celé mužstvo. I když o bodyčeku Patrika Sysla se bude dvěma Komeťákům zdát ještě hodně dlouho.

Jihlava-Třebíč 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
Branky: Mlynář, Ferda (Mlynář), Ferda (Erat)

Sestava: Loubal, Trnka – Erat, Mlynář, Sysel, Ferda, Novák, Slabý, Březka, Bednář, Sikmund, Kučera, Bláha

Po Úvoze nás čekal ještě těžší soupeř, a to lídr soutěže, Jihlava. Nastoupili jsme v téměř nezměněné sestavě. Domácí neponechali nic náhodě a postavili nejsilnější sestavu. Začátek zápasu nám příliš nevyšel, když už v sedmé minutě jsme prohrávali 2:0. Do konce třetiny se nám ale povedlo vyrovnat na 2:2 a dokonce jsme šli i do jednogólového vedení 3:2, ale byli jsme pod trvalým tlakem soupeře. Nad vodou nás držel výtečnými zákroky brankář Matěj Loubal. Jihlava do konce druhé třetiny vyrovnala, a tak se muselo rozhodnout ve třetí části utkání. V té našim hráčům začaly docházet síly, vydané v náročném programu tohoto víkendu, k čemuž přispěla i velká marodka v týmu. Jihlava dokázala vstřelit vítězný gól, na který jsme už nedokázali odpovědět. Přesto musíme hráčům poděkovat za výborný a bojovný výkon. Prohráli jsme, ale se vztyčenou hlavou.

5. třída
Kometa Úvoz : Třebíč 3:2 ( 0:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 9- R. Kajnar, 36- J.Všetečka)

Sestava: A. Nováček- J.Tůma, V.Michálek, A.Paroulek, J.Wasserbauer, D.Kabelka, R.Tran - T.Kotrba, P.Matov,Š. Samuel, J.Všetečka, M.Paliga, O.Urban, R. Kajnar, F. Caha, D. Pokorný.

Úvod tohoto utkání se třebíčským vydařil na jedničku a výborně si vedli i v dalších minutách duelu. Pak ale přišla nešťastná 40.minuta , kdy hosté inkasovali v oslabení a ještě v téže minutě zápasu domácí vstřelili rozhodující vítězný gól.

Jihlava : Třebíč 6:1 (3:0, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 20- R.Bartůněk

Sestava: A. Nováček- J.Tůma, V.Michálek, A.Paroulek, J.Wasserbauer, D.Kabelka, R.Tran - D. Pokorný,Š. Samuel, R. Bartůněk,L.Hort,M.Paliga, T. Kotrba.

Zápas s Jihlavou se našim páťákům nevyvedl podle jejich představ. Úvod, ale i závěr duelu patřil jednoznačně domácím, kteří v každé třetině vstřelily po třech gólech. Slávisté dokázali se soupeřem držet krok pouze ve druhé třetině utkání.

6. třída
Kometa Úvoz - Třebíč 7:1 (3:0, 1:0, 3:1)
Branka: 56. Bartůněk

Sestava: Svoboda, Tran - Oburka, Hort, Štveráček, Hodek, V.Dobeš, Válal - J.Dobeš, Tůma, Matov - Urban, Mejzlík, Bartůněk - Caha, Kajnar, Balík

Třebíčští hráči bojovali, ale na lépe bruslícího i kombinujícího soupeře to nestačilo.

Třebíč - Kometa Group 1:12 (0:4, 1:5, 0:3)
Branka: 34. Kajnar (Balík)

Sestava: Svoboda, Nováček - Fortelný, Oburka, Štveráček, Hodek, V.Dobeš - J.Dobeš, Tůma, Matov - Urban, Mejzlík, Válal - Caha, Kajnar, Balík

V předehrávce posledního kola zavítal do Třebíče vedoucí tým soutěže Kometa Group a s přehledem vysoko zvítězil.

7. třída
Kometa Úvoz : Třebíč 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Branky: 8 min. Jahoda ( Abrahám ), 33 min.Bednář M. ( Moravec )

Sestava: Bednář V., Svoboda D. - Neveselý, Pyrochta, Keselica, Moravec, Veškrna, Tvarůžek - Jahoda, Juráň, Abrahám, Ondráček, Mašek, Bednář, Sochor, Sobotka, Jirák

Třebíč : Kometa Group 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
Branka: 47 min. Bednář M. (Mašek )

Sestava: Svoboda D., Bednář V. - Neveselý, Pyrochta, Keselica, Moravec, Donutil, Tvarůžek - Jahoda, Juráň, Abrahám, Ondráček, Mašek, Bednář, Sochor, Sobotka, Jirák

8. třída
Třebíč : Kometa HK 4:2 (3:2, 0:0, 1:0)
Branky: Salák(Horký), Salák(Roupec), Pálka, Salák(Horký),

Sestava: Caha - Pálka Ošmera, Robotka Matoušek, - Roupec Salák Horký, Švejda Outulný Kučera, Ondrák Jelínek Maštalíř,

Domácí v první třetině dvakrát prohrávali, přesto dokázali skóre této třetiny obrátit ve svůj prospěch. V dalším vývoji utkání se opět projevila nedůrazná koncovka domácích a tak se utkání rozhodlo až v samotném závěru, ve kterém upracované vítězství pečetil svým dobrým výkonem a hattrickem centr prvního útoku Jan Salák.