Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

T ř e b í č - Další porce mistrovských zápasů čekala o víkendu žáky Horácké Slavie. Čtvrtá třída odehrála výborný zápas v Hodoníně a zvítězila o tři branky. Páťákům se na jihu Moravy nedařilo a nevstřelili ani branku, naopak jich šest inkasovali. Třicet tři, takový počet gólů nastříleli ve dvou posledních utkáních hráči šesté třídy. Nejprve se rozehráli v Břeclavi (12:2) a poté jejich formu odnesla brněnská Technika, která inkasovala neuvěřitelných 21 branek. V tomto utkání vstřelil pět branek v řadě Jiří Ondráček. Také sedmáci neztratili ani bod, rozstříleli jak Břeclav, tak Techniku, přičemž inkasovali jediný gól. S Břeclaví si poradily i osmá a devátá třída, které hokejisté HC Dyje nedonutili k většímu nasazení.

4. třída:
Hodonín - Třebíč 4 : 7 ( 2:4, 0:1, 2:2 )
branky: Mlynář 4 (Bednář 2, Sikmund, Šarka), Ferda 2 (Novák, Slabý), Slabý.

Sestava: Loubal, Trnka - Sysel, Valík - Šarka, Kalábek, Ferda - Novák - Slabý, Mlynář - Bednář - Sikmund, Březka - Bláha - Kučera.

V neděli zajížděla čtrvrtá třída na led Hodonína, mužstva na druhém místě, které ještě neprohrálo. Zápas byl výborný a kromě prvních pěti minut ve třetí třetině, kdy se soupeři podařilo snížit z 5:2 na 5:4, jsme byli lepší mužstvem a po zásluze jsme vyhráli. Velkou pochvalu zaslouží celé mužstvo, ale o trošičku větší střelec čtyř branek Mlynář a obránci Valík se Šarkou.

5. třída:
Hodonín – Třebíč 6:0 (0:0, 1:0, 5:0)

Sestava: A. Nováček, R. Tran, P. Svoboda, R. Kajnar, A. Paroulek, A. Dobeš, M. Novák, Š. Samuel, J. Tůma, V. Michálek, J. Wasserbauer, M.Paliga, D. Pokorný, L. Lupač, O. Komárek – H. Procházka, L.Hort, D. Kabelka.

Na třebíčské pětce bylo vidět mírné zlepšení, jak v nasazení do zápasu, tak i v bruslení. Hráči se snažili a dvě třetiny byli Hodonínským vyrovnaným soupeřem. Poslední třetinu vyhráli domácí díky tomu, že měli v týmu starší a fyzicky vyspělejší hráče.

6. třída:
Břeclav - Třebíč - 2:12 (1:1, 0:6, 1:4)
Branky: 1. R.Bartůněk (D.Fortelný), 23. P.Matov (J.Wasserbauer), 25. D.Fortelný (J.Ondráček), 26. R.Kajnar, 30. T.Balík, 36. F.Caha (J.Všetečka), 40. D.Fortelný, 41. D.Fortelný (J.Ondráček), 45. J.Ondráček (D.Fortelný), 57. J.Ondráček, 59. M.Mejzlík (P.Matov).

Sestava: K.Vejmelka, D.Svoboda - T.Hodek, T.Balík, A.Oburka, J.Šimka, M.Štveráček, V.Dobeš, J.Wasserbauer, J.Válal - J.Ondráček, Jar.Tůma, D.Fortelný - Tůma Jak., R.Bartůněk, O.Urban - F.Caha, R.Kajnar, J.Všetečka - J.Jahoda, M.Mejzlík, P.Matov.

Po celé utkání měli hosté převahu, ale v první třetině nevyužili množství šanci, a proto skončila úvodní část smírně. Od druhé třetiny získali třebíčští hráči klid v koncovce a zápas skončil zaslouženým vysokým vítězstvím.

Třebíč - Technika Brno 21:1 (4:0, 8:1, 9:0) Branky: 6. J.Všetečka, 6. M.Mejzlík (R.Bartůněk), 10. R.Bartůněk (J.Šimka), 13. J.Ondráček (J.Tůma), 21. J.Ondráček, 26. J.Ondráček, 29. J.Ondráček (F.Pyrochta), 32. J.Ondráček (J.Jahoda), 33. R.Bartůněk, 34. F.Caha (J.Válal), 35. R.Bartůněk (M.Mejzlík), 39. R.Bartůněk (M.Mejzlík), 41. J.Jahoda, 42. R.Bartůněk, 43. R.Bartůněk (P.Matov), 49. R.Bartůněk (P.Matov), 55. M.Mejzlík (R.Bartůněk), 57. J.Všetečka (J.Jahoda), 59. J.Tůma (J.Jahoda), 60. J.Tůma (J.Jahoda).

Sestava: K.Vejmelka, D.Svoboda - F.Pyrochta, T.Balík, A.Oburka, J.Šimka, M.Štveráček, V.Dobeš - J.Ondráček, J.Tůma, J.Všetečka - R.Bartůněk, M.Mejzlík, P.Matov - O.Urban, F.Caha, J.Válal - J.Jahoda.

V první třetině měli hosté pár příležitosti ke vstřelení branky, ale převážná část utkání se odehrála pouze před brankou hostů. Třebíčští hráči díky střelecké chuti v posledních dvou kolech mají v tabulce konečně kladné skóre.

7. třída:
Břeclav - Třebíč 1:10 (0:2, 1:3, 0:5)
Branky: 4. J.Sobotka (M.Bednář), 11. T.Burián, 23. M.Juráň, 31. M.Mašek, 31. M.Mašek (M.Bednář), 42. M.Juráň (J.Sobotka), 43. M.Mašek (J.Abrahám), 44. M.Mašek (D.Jirák), 51. D.Jirák (P.Veškrna), 54. M.Juráň (J.Abrahám).

Sestava: D.Svoboda - M.Neveselý, F.Pyrochta, V.Keselica, J.Donutil, P.Veškrna, L.Tvarůžek - J.Sobotka, M.Mašek, M.Bednář - R.Sochor, M.Juráň, J.Abrahám - D.Jirák, R.Moravec, T.Burián.

Hosté přijeli do Břeclavi s odhodláním napravit nepřesvědčivé výkony z posledních dvou kol. Bohužel rozpačitá a hodně nervózní 1. třetina tomu nenasvědčovala a trenéři museli hráčům hodně promluvit do duše. Od tohoto okamžiku se hráči uklidnili, plnili pokyny trenérů a od poloviny utkání už nenechali nic na pochybách, zvyšovali si náskok a zaslouženě zvítězili.

Třebíč - Technika Brno 6:0 (3:0, 0:0, 3:0)
Branky: 3. Mašek (Neveselý), 6. Moravec (Veškrna), 16. Neveselý, 41. Bednář M.(Mašek), 46. Moravec (Jirák), 55. Bednář M. (Sochor).

Sestava : Bednář V., Svoboda - Neveselý, Fortelný, Keselica, Donutil, Veškrna, Tvarůžek - Sobotka, Mašek, Bednář M., Sochor, Juráň, Abrahám, Jirák, Moravec, Burián.

Povinná výhra domácích. Podcenění soupeře nebo nesoustředěnost domácích vedla k tomu, že se hrálo utkání bez jiskry, za což zaslouží domácí pochvalu pouze za neinkasovanou branku.

8. třída:
SK HS Třebíč - Břeclav 5: 1 (1:0, 2:1, 2:0)
Branky: Horký (Marek), Marek (Roupec), Marek (Horký), Horký (Marek), Roupec (Horký).

Průměrné utkání a matný výkon domácích, ve kterém střílela branky pouze jedna pětka třebíčských hokejistů.

9. třída:
Třebíč - Břeclav 6:1 (5:1, 0:0, 1:0)
Branky: Fusek J. - 3x, Kazatel M, Hrbek J., Stromecký R.

Tři branky domácích během posledních tří minut první třetiny rozhodly zápas, který třebíčští hráči neodehráli dobře.