Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Svá víkendová utkání odehráli jen žáci šesté, sedmé, osmé a deváté třídy. Čtvrtá a pátá třída musela svoje zápasy odložit pro velkou marodku. S marodkou se potýkali i šesťáci, přesto hlavně s Havlíčkovým Brodem neodehráli špatný zápas. Dvě branky Slavistů vsítil šikovný Roman Bartůněk. Ani sedmé třídě se nepovedlo bodovat. Čest třebíčské mládeži tedy zachraňovali osmáci, kteří udolali Rebely 3:1 a již tradičně hráči deváté třídy. Ti s přehledem porazili jak Hodonín, tak Havlíčkův Brod.

6. třída:
Třebíč - Hodonín 3:7 (1:2, 2:2, 0:3)
Branky: 6. Caha (Bartůněk), 23. Matov (Bartůněk), 37. Urban (Bartůněk)

Sestava: Nováček - Oburka, Hort, Štveráček, Válal, Wasserbauer, J.Dobeš - Urban, Bartůněk, Samue - Caha, Kajnar, Paroulek - Matov, Jahoda

Sestavou domácího celku silně zacloumala marodka, přesto dvě třetiny třebíčští hráči statečně vzdorovali týmu, který disponuje především starším ročníkem. O výsledku utkání rozhodli hlavně hrubé individuální chyby domácích hráčů a nezvládnutá závěrečná třetina.

Havlíčkův Brod - Třebíč 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
Branky: 8. Bartůněk (Matov), 13. Bartůněk (Urban), 43. Bartůněk

Sestava: Vejmelka - Oburka, J.Dobeš, Štveráček, Hort, Veškrna, V.Dobeš - Urban, Ondráček, Bartůněk - Caha, Kajnar, Válal – Matov

Třebíčští hráči vyhráli s přehledem první třetinu, ale ve druhé části domácí zvýšili důraz v osobních soubojích, na co hosté nedokázali zareagovat a domácí otočili stav ve svůj prospěch. Po vyrovnávací brance hostů se domácí ve stejné minutě dostali opět do vedení, které dokázali udržet až do samého závěru utkání. Třebíčští hráči tlačili, ale k vyrovnání jim nepomohla ani 90 sekundová hra bez brankáře.

7. třída:
Třebíč – Hodonín 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Branky: 49 Ondráček ( Juráň)

Sestava: Vejmelka - Neveselý, Pyrochta - Keselica, Donutil - Veškrna - Jahoda, Juráň, Ondráček - Moravec, Fortelný, Jirák - Sochor, Burián

Přestože domácí prohráli, podali dobrý a srdnatý výkon, který na fyzicky staršího soupeře nestačil. Výborná především 1. třetina, kde měli domácí více ze hry. Škoda jen, že neproměnili vyložené šance.

Havlíčkův Brod - Třebíč 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Branky: 29 Mašek (Bednář M., Jahoda (Jirák)

Sestava: Svoboda, od 30min Bednář V. - Neveselý, Pyrochta - Fortelný Donutil - Tvarůžek - Jahoda, Juráň, Jirák - Sochor, Moravec, Burián - Sobotka, Mašek, Bednář

Výsledek první třetiny byl pro nás milostivý, bylo to vidět i z poměru střel. (19:2) Pak se nám podařilo vyrovnat, domácí znervózněli, za stavu 3:2 nám rozhodčí neuznal vyrovnávací branku, což hráče rozladilo a soustředili se spíš na výkon rozhodčího. Sportovně ale musíme uznat, že domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.

8. třída:
Hodonín : SK HS Třebíč 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
Sestava: Caha, Fučík - Pálka Robotka, Outulný Ošmera - Roupec Salák Horký, Vondráček Marek Nechvátal, Fojta Jelínek Maštalíř,

Hosté přijeli do Hodonína pouze se 13 hráči a proti tradičně silnému a silovému soupeři se jen těžko prosazovali. Přesto si vytvořili několik gólových šancí, které však neproměnili. Domácí ve druhé polovině 2.třetiny utkání rozhodli.

SK HS Třebíč : HC Rebel Hav. Brod 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Branka: 2x. D. Outulný, P. Vondráček

Sestava: Fučík - Pálka Robotka, Outulný Ošmera - Roupec Salák Horký, Vondráček Marek Nechvátal, Fojta Jelínek Maštalíř,

Tradiční bojovné a vyrovnané utkání zvládli tentokrát lépe domácí díky lepší a efektivnější koncovce.