Menu +

Přichází útočník Kryštof Lang. Ať se v Třebíči daří!

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Jako každou sezónu i tento ročník končí s měsícem lednem přestupové období. Navíc někteří hráči, kteří do Třebíče jezdili pomáhat z extraligy, již dosáhli limitu 26 zápasů v nejvyšší soutěži a proto je letos již v našem dresu nemůžeme přivítat. Horácká Slavia se rozhodla posílit své řady mladým a nadějným hráčem z Hradce Králové. Je jím Kryštof Lang.
Sdílejte článek
 
Kryštof LANG
Narozen: 14.7.2002
Výška: 178 cm
Váha: 79 kg
Post: útočník
Držení hole: pravá

Kamil Pokorný: Končí přestupní termín, chceme širší kádr

"Vzhledem k tomu, že 31. ledna končí přestupové období a také k faktu, že někteří hráči z extraligy, kteří u nás nastupovali, již dosáhli limitu 26 utkání ve vyšší soutěž a proto nemohou nastupovat v našem týmu, jsme chtěli rozšířit kádr o další hráče. Naskytla se nám možnost získat na hostování do konce sezóny Křyštofa Langa z Hradce Králové, kde hrál extraligu juniorů. Jedná se o mladého a produktivního útočníka, který na začátku sezóny utrpěl zranění, ale po jeho doléčení se jeví velmi dobře. Věříme, že Kryštof do našeho týmu zapadne a přejeme mu hodně štěstí."

Kryšof Lang v aktuálním ročníku zapsal 22 startů v juniorské extralize, v nichž nasbíral skvělých 29 bodů za 17 branek a 12 asistencí. Jeden start si šikovný pravák připsal i v extralize. V Třebíči by měl navázat na skvělé výkony v juniorce a udělat další krok v kariéře mezi muži.

Tak hodně štětstí v dresu s bílou hvězdou Kryštofe!

Podobné články

Aktuální zprávy

Letos by to v reprezentaci mohlo cinknout, třeba i v Třebíči obejvíme velký talent, přeje si Jaroslav Odehnal

13.05.2022
Aktuální zprávy

Známe rozpis přípravných zápasů, nechybí soupeř ze Slovenska

04.05.2022
Aktuální zprávy

Letní příprava začala, použijeme stejný model jako loni, říká Kamil Pokorný

28.04.2022