Menu +

Reakce klubu na skutečný stav „A“ týmu SK HS Třebíč v den utkání s Prostějovem, kdy Prostějov nevyhověl naší žádosti o odložení utkání

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Třebíčský hokejový klub reaguje na článek z portálu hokej.cz, který se zde objevil 15.1.2020 a obsahoval nepřesné informace ohledně zdravotního stavu našeho týmu. Rozhodně nechceme rozdmýchávat jakékoli spory. Nyní už hledíme do budoucna a do dalších zápasů. Naším cílem však je prezentovat přesné informace, které se vážou k zdravotnímu stavu našeho prvního mužstva. Proto vydává SK HS Třebíč následující prohlášení.
Sdílejte článek
 

SK HS Třebíč podává informaci o skutečném stavu nemocných a zraněných hráčů v den utkání s Prostějovem, které se odehrálo dne 15.1.2020 na ZS v Prostějově.

O dané situaci nechť si udělá obrázek každý sám. Hráči ze základního kádru Třebíče, kteří nemohli nastoupit k uvedenému utkání Prostějov – Třebíč.

Svoboda Dominik - B

Jekel Pavel - nastoupil po zranění

Nedbal Karel - O

Furch Michal - O

Šťovíček Martin - Ú

Král Tadeáš - Ú

Havránek Tomáš - Ú

Michálek David - Ú

Havlát Robert - Ú

Kunc Michal - Ú

Padrnos Martin - nastoupil v průběhu utkání s Prostějovem po dlouhodobém zranění.

SK HS Třebíč vyšla v letošní sezóně 5x vstříc svým soupeřům s žádostí o náhradní termín pro dané mistrovské utkání i z důvodů, že měly jejich týmy hráče v jiném zápasovém programu (U20, U19, LM, Spengler cup). V těchto případech šel náš klub vždy sportovní cestou.

Radek Novák - sportovní manažer SK HS Třebíč

Podobné články

Aktuální zprávy

Aktuální vývoj situace u prvního týmu

před 2 dny
Aktuální zprávy

Jaké je dění v klubu? Odpovídají vedoucí jednotlivých úseků

24.09.2020
Aktuální zprávy

Aktuální informace k dění v klubu

21.09.2020