Menu +

SEMIFINÁLE PLAY OFF 2023!

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V sobotu a v neděli sehrají bílé hvězdy první dva semifinálové zápasy a to na domácí půdě. Proti nim stanou zlínští Berani a celý A tým HST i fanouškovská základna se nemůže dočkat. Zde jsou odpovědi na vaše časté otázky a nezbytné info kolem organizace utkání.
Sdílejte článek
 

První dva zápasy semifinále Play-off sehrajeme opět na domácím ledě a to v sobotu 18. a neděli 19. března s PSG Berani Zlín. Cena za vstupenky na zápasy semifinále Play-off zůstává stejná jako na čtvrtfinále, tedy 200,-Kč za utkání. S tím, že i sleva vstupného na 100,- pro ZTP se nemění, stejně jako to, že děti do 150 cm mají vstup zdarma. Beze změny zůstanou i začátky domácích zápasů, zahajovací buly tedy padne vždy v 17:30. Následující dva venkovní zápasy vycházejí na 22. a 23. března. Rozdíl je v tom, že semifinále se hraje na čtyři vítězné zápasy, případný 5. zápas semifinále by proběhl v sobotu 25. března opět na Zimním stadionu města Třebíče - KHNP Areně, případný šestý. 27.3. ve Zlíně a nebo případně 29.3. ten rozhodující opět doma.

On-line předprodej vstupenek je možný již nyní, viz. odkaz níže a nebo v pokladně zimního stadionu a to ve čtvrtek 16.3. od 16:00 do 18:00. Majitelé permanentních vstupenek mají exkluzivní nárok na své místo, pokud si jej zvolí při nákupu v našem on-line systému a nebo sdělí šestimístné číslo svojí permanentky o úterním předprodeji. Možnost zakoupení vašeho konkrétního místa bude platit do čtvrtečních 23:00 hod. Ve dnech konání zápasů budou lístky na pokladně k dispozici od 16:00, permanentkáři si už ale nebudou moci nárokovat místa, na kterých byli doposud zvyklí sedávat.

Pro fanoušky hostů bude opět otevřen boční vchod ZS, vstupenky k prodeji tamtéž, ale rozhodně doporučujeme on-line nákup přímo do "Modrého sektoru".

 • ONLINE PRODEJ ZDE!
 • BÍLÉ PEKLO OPĚT BUDE!

  Výzva přijít znovu na hokej v bílém míří k fanouškům HST a pokud budete chtít nakoupit bílá trička a spoustu dalšího v našem fanshopu vězte, že zásoby jsou doplněny. O druhé přestávce nebude chybět ani soutěž se značkou Betoni o 10.000,-.

  Mysleli jsme i na posílení hygienického zařízení a na parkovišti před zimním stadionem budou dvě čtyřmístné stanice pisoárů a jedna "toitoika" pro ženy.

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Známe rozpis Chance ligy, začínáme doma se Vsetínem

  před 3 dny
  Aktuální zprávy

  HST se zúčastní charitativních akcí. Everesting v Třebíči a Happy run ve Valči

  23.05.2023
  Aktuální zprávy

  Kvalita a zkušenosti do obrany, posílí ji Lukáš Kříž. Těším se na mančaft, říká

  11.05.2023