Menu +

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

Aktuální zprávy
Sdílejte článek
 

V dnešních dopoledních hodinách probíhala na Horácké Slavii Třebíč jednání s dvěma hráči – Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou. Konkrétně se probíralo jejich budoucí působení v klubu. V uplynulých týdnech se v médiích nepravdivě hovořilo o tom, že důvodem jejich odchodu z klubu je jejich nesouhlas se snížením platu hráčů. Cílem jednání bylo nedorozumění si vyříkat a hledat řešení situace, kterou zapříčinila opatření kvůli onemocnění Covidem 19 a jejich důsledků, která jsou zkrátka nepříjemná v mnoha ohledech, z hlediska klubu především ekonomicky.

Jednání mezi předsedou klubu Martinem Svobodou a hráči měla za výsledek pokračující spolupráci v případě Karla Nedbala. S působením Václava Čejky v A týmu mužů se do budoucna nepočítá, ale smluvní vztah mezi klubem a hráčem se prozatím dořešit nepodařilo.

Martin Svoboda komentuje daná sezení takto: „Obě ta jednání proběhla v korektním duchu. S Karlem Nedbalem jsme si věci vyříkali a myslím, že obě strany chápou současnou, velmi komplikovanou situaci. Jednání s Vencou Čejkou bylo složité a to pro mě zejména v osobní rovině. Vzhledem k jeho dlouhodobě dobře odváděné práci pro klub mi skutečně záleží na tom, aby se nám podařilo najít takové řešení, které bude uspokojivé pro obě strany. Abychom takovéto ideální řešení našli, odložili jsme jednání na dobu pozdější.“

Podle dalších slov předsedy HST je opravdu velmi těžké, v některých případech nemožné, reagovat na dané skutečnosti v situaci, kdy není znám žádný dlouhodobější plán vládních omezení. „V žádném případě nechci tato opatření kritizovat, ale takové to jejich posouvání po 14 dnech se mi nejeví jako úplně šťastné a to nejen v rámci provozování profesionálního hokeje, ale také kvůli možnostem trénování našich dětí a hokejové mládeže.“ dodává Martin Svoboda.

Podobné články

Aktuální zprávy

Mládí vpřed – tedy na led!

dnes
Aktuální zprávy

Dlouho očekávaný restart mládežnických tréninků na zimáku

před 2 dny
Aktuální zprávy

Týden hokeje je za námi

před 3 dny