Menu +

Sobotní kondiční seminář s Petrem Mockem

Aktuální zprávy
O víkendu navštívil HST kondiční trenér Petr Mocek z klubu HC Dynamo Pardubice. Fanoušci mohou Petra znát z dob, kdy oblékal dres Horácké Slavie, takže mu zdejší prostředí rozhodně není cizí. Sešel se s našimi trenéry, napříč všemi kategoriemi, od áčka po přípravku a společně se věnovali přednášce zaměřené na silovou složku tréninku a fyzickou připravenost.
Sdílejte článek
 

Seminář byl zaměřen na tréninky všech věkových kategorií s důrazem na juniory, dorost a žáky. Petr Mocek předal trenérům zkušenosti a poznatky, které načerpal nejen v pardubickém Dynamu, ale také ve finských hokejových klubech, kde byl na stážích.

Sportovní manažer mládeže Martin Čech seminář hodnotí takto: „Jsme moc rádi za program, se kterým za námi Petr přijel. Rozhodně vítáme novou perspektivu vycházející nejen z extraligového klubu, ale také z Finska, ze kterého nám Petr představil, mimo jiné, zajímavé testy fyzické připravenosti. Určitě se jimi necháme inspirovat a postupně je budeme začleňovat do našeho tréninkového plánu.“ Právě kondiční a silová úroveň u dospívajících je totiž všeobecným a dlouhodobým problémem, na čemž se shodují všichni trenéři HST.

Podobné články

Aktuální zprávy

HST na rovinu k tématu rekonstrukce zimního stadionu

před 2 dny
Aktuální zprávy

VIDEO: Hráči znovu makali na ledě, jak trénink hodnotí trenéři a oslavenec Krliš?

08.06.2021
Aktuální zprávy

Ledy v Brně tentokrát pro dorost

07.06.2021