Menu +

Soustředění v Rouchovanech plní účel, hráči pracují výborně, hlásí Kamil Pokorný

Aktuální zprávy
Od pondělka do čtvrtka se A mužstvo HST účastnilo sportovního soustředění v Rouchovanech, čímž vyvrcholila první část letní přípravy. Trenérské trio Kamil Pokorný, Jaroslav Barvíř a Jaroslav Odehnal, využili pěkného prostředí a pro venkovní aktivity příznivého počasí ke kvalitní přípravě.
Sdílejte článek
 

Zázemí, stravování, ubytování a téměř domáckou pohodu poskytoval mezi náročnými tréninky Penzion Lihovar. Tento tříhvězdičkový rouchovanský podnik s krásným cihlovým komínem vznikl postupnou a hlavně vkusnou rekonstrukcí bývalého lihovaru. Celý jeho tým se snažil, aby bylo o naše hráče dobře postaráno a měli příslušný komfort důležitý pro regeneraci těla v náročné fyzické zátěži.

Kádr složený ze zkušených hráčů HST, nově příchozích posil i talentovaných nadějí z řad juniorů, měl celé čtyři dny pěkně našlapaný program. Silové tréninky v posilovně střídaly vytrvalostní běhy v terénu a týmové hry v čele s oblíbených fotbálkem.

„Zátěž byla enormní, ale hráči měli i kvalitní regeneraci. V penzionu byla totiž možnost využití bazénu a také masérů Martina Mejzlíka a Jardy Kaldy. Dále jsme dbali i na odpočinek a kvalitní stravu,“ hodnotí vydařené soustředění hlavní trenér „Áčka“ Kamil Pokorný a dodává: „díky perfektnímu počasí jsme nemuseli měnit naplánovaný program a celé soustředění bylo naprosto parádní.“

Videorozhovor s Kamilem Pokorným - natočeno ve středu 2.6.2021

Podobné články

Aktuální zprávy

HST na rovinu k tématu rekonstrukce zimního stadionu

11.06.2021
Aktuální zprávy

VIDEO: Hráči znovu makali na ledě, jak trénink hodnotí trenéři a oslavenec Krliš?

08.06.2021
Aktuální zprávy

Ledy v Brně tentokrát pro dorost

07.06.2021