Menu +

Sportovec města Třebíče 2020

Aktuální zprávy
Město Třebíč ve spolupráci s Českou unií sportu vyhlásilo, navzdory nepříznivé době, již 51. ročník ankety Sportovec města Třebíče. Anketa v této podobě a s tímto názvem navazuje na svého předchůdce - anketu o nejlepšího sportovce okresu Třebíč. O vítězných příčkách rozhodovala odborná komise a také veřejnost pomocí on-line hlasování na stránkách města.
Sdílejte článek
 

Ceny převzal z rukou starosty města Pavla Pacala obchodní a marketingový manažer klubu Daniel Šlapák. A málem všechna ta ocenění nepobral, naštěstí s sebou měl Zdeňka Vedrala a Ladislava Bittnera, kteří mu pomohli.

Ve všech kategoriích, kde figurovala HST, se nám totiž podařilo nominaci, dle hlasování veřejnosti, proměnit. Za dospělé jednotlivce není oceněným nikdo jiný než již zmiňovaný Laďa Bittner. V současné chvíli nejproduktivnější střelec Chance ligy nám sdělil své bezprostřední pocity: "Tahle cena mi udělala velikou radost, moc si jí vážím a dík patří i rodině a spoluhráčům, kteří mi k výsledkům pomohli."

SK Horácká Slavia Třebíč a její „A mužstvo“, které loni dosáhlo desáté příčky v I. lize, předčasně ukončené v průběhu předkola Play-off, dostalo cenu v kategorii dospělých družstev.

Za jednotlivce v mládežnické věkové kategorii si cenu odnesl Zdenda Vedral, talentovaný junior, který byl v roce 2020 zařazen do mužstva mužů a více ho asi netřeba představovat.

V kategorii družstev mládeže zvítězil náš dorost, který v minulé sezóně sahal po postupu do extraligy dorostu, ale jeho snažení bohužel v březnu minulého roku zastavila pandemie koronaviru.

A to nejlepší a zároveň nejsmutnější na závěr...Jako trenér roku byl in memoriam oceněn náš Radek Novák, čehož si samozřejmě vážíme dvojnásobně.

Za všechny hráče i celý realizační tým velmi děkujeme městu Třebíč a také všem lidem, kteří do ankety hlasovali. Bereme to jako závazek k poctivé práci a k co nejkvalitnějšímu hokeji!

Podobné články

Aktuální zprávy

Dražba o Nedvídkův dres "O Kapku lepší hokej" je v plném proudu

11.02.2021
Aktuální zprávy

O kapku lepší hokej – 2. ročník!

04.02.2021
Aktuální zprávy

Dorost 2019/20 - mládežnické mužstvo města Třebíče roku 2020

02.02.2021