Menu +

Akce prodloužena do 9. září, staňte se VIP partnerem Horácké Slavie

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Už patnáctou sezónu působí Horácká Slavia ve druhé nejvyšší soutěži 1. hokejové lize mužů a je tak nedílnou součástí českého hokeje. Při této příležitosti nachystal klub speciální akci. Fanoušek totiž může vidět celou sezónu svoje jméno přímo na dresu vybraného hráče. Tento dres mu pak po sezóně bude slavnostně předán. Co je pro to třeba udělat najdete vysvětleno v následujícím článku.
Sdílejte článek
 

AKTUÁLNÍ SOUPISKA MUŽŮ HST

"Stále jednáme o dalších hráčích a jakmile budeme mít potvrzeny všechny formality, budeme hráče na oficiální soupisku postupně doplňovat," vysvětlil Kamil Pokorný.

Pokud máte zájem o konktrétního hráče, stačí kontaktovat obchodního manažera Daniela Šlapáka na níže uvedeném mailu, nebo osobně na sekretariátu klubu. S ním se domluvíte na detailech a zjistíte i nejnovější zprávy o atuálním dění na soupisce.

Jedinečná vzpomínka na 15.sezónu Horácké Slavie v 1.lize ČR

Připravili jsme pro Vás skvělou příležitost, jak získat originální hraný dres z ročníku 2011/12 již před prvním vhozeným buly 15. sezóny Horácké Slavie v 1.lize. K tomu se navíc budete moci po celu sezónu pyšnit tím, že Vaše jméno je vidět na dresu Vámi vybraného hráče Horácké Slavie Třebíč. Tím dáte všem najevo, že právě Vy jste jedním z mnoha věrných fanoušků, kteří svůj oblíbený klub dokážou podpořit nejen účastí na utkáních, ale i tím, že jste se připojili k této jedinečné akci.

Jak na to? Stačí maličkost!

Rozhodněte se pro jednoho hráče Horácké Slavie, se kterým vytvoříte „hokejový vztah“. Na jeho dresu bude umístěn Váš autogram, Vaše jméno. Na konci sezóny Vám bude slavnostně předán dres společně s certifikátem podepsaným od příslušného hráče.

Jednotliví hráči „A“ týmu mužů mohou nosit jméno pouze jednoho fanouška. Tzn. nabídka je omezená a je jasné, že někteří hráči budou velmi lákavým „zbožím“. Proto při zájmu více fanoušků o jeden dres rozhoduje nabídková cena z Vaší strany. Minimální cena je 5 999 Kč. Zájemci o tuto výjimečnou příležitost, jak spojit navždy svoje jméno s Horáckou Slavií, nechť zasílají svoje nabídky na email slapak@hstrebic.cz - popř. poštou na adresu Horácká Slavia Třebíč Kateřiny z Valdštejna č. 1 Třebíč 674 01. Samozřejmě lze vše dohodnout i osobně. Nezapomeňte připojit kontakt na Vás, abychom se s Vámi mohli spojit a domluvit se na konkrétních detailech akce.

Co za své peníze získáte, aneb troška matematiky

Takhle nějak by se Vaše jméno mohlo vyjímat na novém dresu vybraného hráče. Tento obrázek je však pouze ilustrativní.

Na Vámi vybraný dres (domácí – bílá varianta dresu) jednoho hráče bude umístěno Vaše jméno a po odehrané sezóně Vám bude tento originální hraný dres, jehož hodnota je nevyčíslitelná, protože se bude jednat o originální a jedinečnou památku, předán společně s podepsaným certifikátem daného hráče. Uvádíme tedy alespoň výrobní cenu takového hráčského dresu, která se pohybuje cca od 1200 do 1500 korun.

Dále získáte permanentku na stání či sezení (dle Vašeho výběru) pro hokejový ročník 2011/12. Protože se letos bude hrát více zápasů, počítá se se zvýšením cen permanentek, ta na sezení by mohla stát kolem 1400 korun.

Odečteme – li tyto dvě sumy (permanentka a dres) od ceny 5999, vyjde každého zájemce jeho hokejové partnerství na 3 099 korun, což je cena o dost nižší, než cena některých dresů vydražených v aukcích hraných dresů z minulých sezón. Za jedinečnost, kterou tato akce nabízí, více, než přijatelná cena. V této akci nejde ani tak o materiální hodnotu získaného dresu, jako spíše o exkluzivitu a vyjádření příslušnosti k oblíbenému klubu. Do ceny VIP partnerství není započítán dárkkový cetrifikát, ten obdrží každý VIP partner zdarma.

Navíc není nutné složit celou částku naráz, lze individuálně dohodnout jakýsi „splátkový kalendář“.

Každý jeden dres bude spojený pouze s jedním jménem fanouška. Vznikne tak „hokejové partnerství“ mezi 1 fanouškem a 1 hráčem na celou sezónu 2011/12 se vzpomínkou na celý život. Jedná se o jedinečnou příležitost a nabídku, která je určena široké hokejové veřejnosti. Tuto akci jsme připravili s ohledem na fakt, že třebíčský hokej se dlouhodobě může pyšnit jednou z největších fanouškovských základen v celé soutěži, v níž působí bez přestávky už patnáctou sezónu.

Nabídky posílejte do konce sprna

Vaše rozhodnutí s nabídkovou cenou očekáváme do 31. srpna 2011. Po tomto datu až do konce sezóny bude možné spojit Vaše jméno s hráčem pouze v případě, že budete první zájemce o dres, který není obsazený. Návrh grafiky dresu je zatím jen orientační.

Staňte se VIP partnerem, spojte své jméno s klubem svého srdce!

Podobné články

Aktuální zprávy

Sezóna 2020/21 dětí a mládeže - její další vývoj

před 2 dny
Aktuální zprávy

Info pro fanoušky: Dominik Valík u nás skončil

19.01.2021
Aktuální zprávy

Dohodlo se…

02.01.2021