Menu +

Starší dorost válí, přijďte ho podpořit v cestě nadstavbovou částí soutěže - uvnitř video

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč společně s týmem staršího dorostu zve všechny příznivce třebíčského hokeje na výjimečnou akci. Na utkání nadstavbové skupiny ligy staršího dorostu Horácké Slavie v pátek 13. prosince, v němž Bílé hvězdy od 18:00 vyzvou HC SLEZAN OPAVA. Na utkání bychom rádi společně s vámi vytvořili mladým nadějím třebíčského hokeje servis a skvělou atmosféru, jako při utkáních mužů. Zápas má i svůj další rozměr v podobě pomoci klientům Denního rehabilitačního stacionáře v Třebíči.
Sdílejte článek
 

Podpořme starší dorost Horácké Slavie Třebíč. Vytvořme skvělou atmosféru a jednu z nejvyšších návštěv zápasu mládeže na Vysočině

Starší dorostenci Horácké Slavie postoupili do nadstavbové části ligy staršího dorostu z prvního místa. V základní části ligy vyhráli 14 zápasů z celkových osmnácti. Jejich skóre dosáhlo po základní části hodnoty 109 vstřelených a 38 inkasovaných gólů.


NA VIDEOPOZVÁNKU SE PODÍVEJTE NA KLUBOVÉM

FACEBOOKOVÉM PROFILU


Atmosféra? Jakou si ji uděláme, takovou ji budeme mít.

Pomozte nám s ní i Vy.

Zápas, na který Vás tímto srdečně zveme, by měl být oslavou mládežnického hokeje s parádní atmosférou minimálně podobnou té při zápasech mužů.
Tu ale musíte vytvořit Vy, diváci a fanoušci v hledišti. Klub s ní může pomoci tím, že zajistí veškerý servis, jako při utkáních mužů. To znamená, že k dispozici a v provozu bude samozřejmě videokostka s fotosoupiskou videopřenosem a všemi vychytávkami, které zařízení umí. K dispozici bude i moderátor, který bude společně s diváky fungovat stejně, jako při utkáních mužů a to včetně děkovaček po vstřelených brankách domácího týmu. Klub chystá i ocenění nejaktivnějších fanoušků a přestávkový program.

Symbolickým příspěvkem pomůžeme Rehabilitačnímu stacionáři Třebíč

FOTOGRAFIE Z NÁVŠTĚVY KLIENTŮ DENNÍHO STACIONÁŔE NA ZS V MINULÉ SEZÓNĚ - ZDE

Jak je již zmíněno výše, zápas má i další rozměr v podobě pomoci Dennímu rehabilitačnímu stacionáři pro tělesně a mentálně postižené děti a mládež v Třebíči. Všechna utkání mládežnických týmů jsou v Třebíči pro diváky zdarma. Na tento výjimečný zápas jsme však nastavili dobrovolný příspěvfek. U vchodu bude malá pokladnička, kam každý příchozí může přispět částkou dle svého uvážení. Výtěžek ze zápasu pak bude odevzdán o druhé přestávce na ledě přímo klientům a zástupcům Denního rehabilitačního stacionáře Třebíč.

Více diváků = lepší atmosféra, více peněz na dobrou věc

Horácká Slavia tedy připravila v našich krajích poměrně neobvyklou akci, teď záleží na odezvě u Vás, diváků a hokejové veřejnosti. Dufáme, že si společně užijeme hezký a radostný hokejový večer a společně pomůžeme lidem, kteří jsou mnnohdy na pomoc ostatních doslova odkázáni.

"Věříme, že akce najde podporu u širší hokejové veřejnosti. Dali jsme si za cíl akce hranici úspěšnosti v podobě pěti set diváků. Každý divák navíc bude pro nás příjemným překvapením. Čím víc diváků, tím lepší atmosféra a také více prostředků pro stacionář. Všechny fanoušky třebíčského hokeje, kamarády hráčů a i jejich rodiny či spolužáky na utkání srdečně zveme," vyjmenovává důležité faktory zápasu a zve diváky do ochozů Zimního stadionu Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENY obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Třebíč Daniel Šlapák.

Termín pátek třináctého prosince je některými vnímán, jako nešťastný den. Pojďme z data 13.12.2013 udělat den šťastný.

Starší dorostenci Horácké Slavie zahajují nadstavbovou část soutěže už v pátek 6. prosince, kdy od 18:00 přivítají na svém domácím ledě silný tým Prostějova.

Podobné články

Aktuální zprávy

O další díl Pojď hrát hokej byl velký zájem

včera
Aktuální zprávy

HST reaguje na zranění v obranných řadách, přichází Lukáš Kříž

před 2 dny
Aktuální zprávy

Začali jsme dobře, akorát jsme dostali gól, ale z toho jsme se pak oklepali, říká Matěj Novák

před 3 dny