Menu +

Startuje prodej vstupenek a další část přípravy i s hráči na try out

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Mužstvo mužů Horácké Slavie se znovu sešlo po třítýdenní dovolené, aby zahájilo druhou, u hráčů přece jen oblíbenější část letní přípravy na už dvacátou šestou prvoligovou sezónu v řadě. Mužstvo teď čeká dřina na ledě, ale také už konečně zápasy. Těch má tým trenéra Kamila Pokorného naplánovaných osm. Diváci si už také mohou zakoupit v jednoduché prodejní aplikaci jak vstupenky na přípravná utkání, tak permanentky na celou sezónu.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia zahajuje prostřednictvím aplikace prodej vstupenek na přípravná utkání. Poprvé budou fanoušci moci vyrazit na Zimní stadion Města Třebíče - KHNP ARENU v úterý 16.srpna. V 17:30 totiž padne první prvního domácího přípravného utkání, v němž bude soupeřem našeho týmu Znojmo. Na tomto zápase bude otevřený také fanshop se svojí nabídkou.

Stále také běží prodej výhodných permanentních vstupenek, se kterými jejich majitelé výrazně ušetří.

VSTUPENKY NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ K DISPOZICI ZDE


"Kamil Pokorný: Věříme, že diváci jsou na zápasy stejně natěšení, jako my a hráči. Chceme být na sezónu co nejlépe připraveni."

Tří týdny zaslouženého volna utekly jako voda a tak se hráči Horácké Slavie znovu sešli k tréninku. První týden strávilo mužstvo ještě na suchu, tento týden už ale znovu vyjede na led, i když na ten třebíčský si bude muset ještě týden počkat. Jak přibližuje hlavní trenér Kamil Pokorný, je tomu tak hlavně z ekonomických důvodů. “Předzávodní období jsme začali už minulý týden, hráči pracovali ještě na suchu. I vzhledem k ekonomické situaci jsme se rozhodli, že začátek tréninků na ledě v Třebíči letos o něco posuneme. Proto tento týden využijeme hned třikrát ledovou plochu v Brně. Na novoý led tady u nás v Třebíči bychom měli naskočit v pondělí prvního srpna dopoledne.“

Ani letošní příprava na ledě se neobejde bez velké dávky bruslení, nácviku herních situací, přesilových her a dalších herních prvků, které budou trenéři po hráčích vyžadovat. “Podle mého názoru to nic nezmění na tom, že můžeme pracovat tak, abychom byli na sezónu nachystaní dobře. Příprava bude podobná té loňské. To znamená, že budeme pracovat jak na systému hry, tak na kondici. Standardně budeme hodně bruslit a kombinovat led se suchem, což je pro tuto část přípravy také typické a důležité.“

Fanoušky určitě zajímá, zda do přípravy na ledě zasáhnou další posily. K již dříve představeným hráčům Miroslavu Holcovi, Martinu Dočekalovi, Antonínu Bořutovi a Matěji Novákovi, kteří podepsali nové smlouvy se přidal s prodloužením kontraktu také zkušený Jiří Hunkes a na try out teď přichází další dva hráči. “Na try out máme v přípravě dva hráče. Jedná se o obránce Petra Krejčího (23 let - loni Prostějov) a útočníka Matěje Tomajka (20 let – loni juniorka Olomouce). Pokračovat s námi budou i naši mladí hráči z loňské úspěšné juniorky. Čeká nás osm přípravných zápasů, v nichž chceme otestovat všechny hráče i věci, které budeme chtít v sezóně v naší hře vidět. Samozřejmě budeme pracovat i na složení jednotlivých obran a útoků tak, aby od začátku sezóny fungovaly. Věřím, že tým nachystáme dobře tak, abychom do soutěže vstoupili co nejlépe.“

Petr Krejčí a Matěj Tomajko budou na try out bojovat o pozici v třebíčském týmu (foto: LHK Jestřábi Prostějov a HC Olomouc)

Domácí přípravné zápasy startují atraktivním a pikantním derby se Znojmem v úterý 16. srpna.

ROZPIS PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ ZDE

Vstupenky na tento i další dva domácí duely už jsou v prodeji v prodejní aplikaci. Stále také probíhá prodej permanentek, díky kterým jejich majitelé oproti těm, kdo si budou kupovat jednotlivé vstupenky výrazně ušetří.

“Někdo přípravným zápasům nepřikládá nějakou velkou důležitost, na druhou stranu v nich ale chceme vidět jak individuální výkony a znovu opakuji, že i systémové věci. Aby to, co budeme trénovat, se i v zápase ve naší hře objevovalo. Doma hrajeme letos pouze třikrát, protože jsme využili možnosti zahrát si dvakrát proti extraligovým soupeřům. Za to jsme samozřejmě rádi, ale oba zápasy budou na jejich ledech, tedy z našeho pohledu venku.
Věřím, že naši fanoušci jsou po letní pauze natěšení, a že na ty domácí zápasy přijdou a nebo, že se třeba přijedou podívat i do nedalekého Brna.
Tímto bych je chtěl hlavně na domácí zápasy určitě všechny pozvat a věřím, že se na novou sezónu těší tolik, jako my a hráči.“

Podobné články