Menu +

Třebíč mění se Vsetínem, přichází bojovník Daniel Klímek

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Třebíčský klub oznámil v nedávné době trejd se Slavií Praha, nyní přichází na řadu trejd další, tentokrát na trase Třebíč – Vsetín. Na Valašsko se přesouvá Miroslav Holec, do Třebíče naopak putuje hráč, s velkým příslibem do budoucna a především do blížících se bojů play – off dvaadvacetiletý Daniel Klímek.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia patří na přestupovém trhu v závěru přestupového období k nejaktivnějším klubům. Nejnovější zpráva hovoří o výměně se Vsetínem, kam odchází Miroslav Holec. Do Třebíče putuje Daniel Klímek, který by měl být posilou nejen pro závěr základní části, ale především pro vrchol celé soutěže, kterým je jak pro hráče, tak pro fanoušky play – off.

“Poslední den přestupů v sezóně 2022 – 2023 jsme po týdenním jednání se Vsetínem došli k trejdu Miroslava Holce za Daniela Klímka. Věříme, že tato výměna bude pro nás přínosem. Má to samozřejmě svoje důvody. V první řadě bych chtěl říct, že Daniel je velice šikovný hráč na puku a je to pravák. Těch máme v útoku nedostatek a proto nemáme některé formace složené tak, jak bychom potřebovali. To se týká i přesilovkových formací. Je to hráč, který loni i předloni v play – off dokázal být jedním z tahounů Vsetína. Věříme, že, i když v současné sestavě ve Vsetíně nedostával příliš prostoru, protože jde o velice ambiciózní mužstvo, tak u nás jsme schopni ho nastartovat a věříme, že se přiblíží výkonům, které podával v minulých sezónách v play – off. Byl to bodový hráč, u nás ten prostor dostane, a věříme, že to bude opět ten hráč, který bude hodně produktivní,“ říká k příchodu Daniela Klimka do Horácké Slavie sportovní manažer a hlavní trenér A – týmu Kamil Pokorný.

Miroslav Holec

Jedním dechem vystřihl Kamil Pokorný i poděkování Miroslavu Holcovi.

“Mirkovi chceme moc poděkovat za práci, kterou u nás odvedl. Byl součástí mužstva, které je devět kol před koncem základní části na prvním místě tabulky Chance ligy, což je pro Třebíč hodně nečekané umístění. Ještě jednou bych chtěl Mirkovi poděkovat a popřát mu mnoho úspěchů v novém angažmá.

 • Kdo je Daniel Klímek – krátká vizitka
 • Dvaadvacetiletý útočník Daniel Klímek je odchovancem vsetínského hokeje. Za tým mužů nastoupil k jednomu utkání už jako dorostenec v tehdejší WSM Lize v sezóně 2017 – 18. Poté pendloval mezi extraligovou juniorkou Vsetína, druholigovým Valašským Meziříčím a prvním týmem Valachů, v němž se natrvalo usadil v ročníku 2020 – 21. V Chance lize zatím nastupoval pouze za Vsetín a nasbíral v ní 121 zápasů se slušným ziskem 44 kanadských bodů za čtrnáct branek a třicet asistencí. Prosazoval se výborně hlavně z v bojích play off, které jeho hokejovému naturelu pravděpodobně vyhovují víc, nežli dlouhodobá část soutěže. Nyní tedy vůbec poprvé vyzkouší v Chance lize jiný klub, než Vsetín a to právě Horáckou Slavii.

  Daniel Klímek

  Dane vítej v Třebíči, přejeme hodně štěstí v našem dresu.

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Pátý zápas proti Zlínu v sobotu doma!

  včera
  Aktuální zprávy

  SEMIFINÁLE PLAY OFF 2023!

  14.03.2023
  Aktuální zprávy

  Semifinále? Krásný pocit! rozplývá se Forman. Vyzdvihuje soudržnost

  14.03.2023