Menu +

Třebíč mění se Znojmem: Přichází Jan Kučera, opačným směrem putuje Marek Berka

Aktuální zprávy
Horácká Slavia Třebíč se dohodla na hráčské výměně se Znojmem. Do kádru bílých hvězd míří útočník Jan Kučera, opačným směrem putuje další forvard Marek Berka. Trejd byl realizován s platností do konce aktuální sezony.
Sdílejte článek
 

Dohodli jsme se na hráčské výměně se Znojmem. Do Znojma odchází Marek Berka, naopak my nově můžeme počítat s Janem Kučerou. Jde o výměnu dvou mladých hráčů. Márovi bychom chtěli poděkovat za odvedené služby pro náš klub. V novém působišti mu přejeme hodně štěstí. Zároveň vítáme Honzu, jenž je typickým centrem, kterých máme nedostatek. I proto se tato výměna udála. Věříme, že u nás bude hokejově růst a že klubu pomůže k dobrým výsledkům. Výměna platí do konce sezony," líčí hlavní trenér a sportovní manažer HST Kamil Pokorný.

Dvaadvacetiletý Marek Berka přišel do Třebíče před startem sezony 2023/2024 a v dresu bílých hvězd odehrál celkem dvanáct soutěžních střetnutí s bilancí čtyř kanadských bodů.

O tři roky mladší Jan Kučera patří mezi odchovance šumperského hokeje, většinu dosavadní kariéry však strávil v Olomouci. Na Hané loni naskočil i do šesti extraligových utkání. Vyniká dobrými fyzickými parametry - se svou výškou 189 centimetrů je předurčen k tomu, aby byl platný před oběma brankami.

Podobné články

Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024
Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024