Menu +

Třebíč posiluje defenzivu, přichází zkušený Jakub Stehlík

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia zažívá parádní vstup do nové sezóny, ovšem nespí na vavřínech a přivádí další posilu. Během týdne už druhou. Po Dominiku Sklenářovi, který je útočníkem, teď přichází posila i do obranných řad. A to ne posila ledajaká. Jde o zkušeného obránce Jakuba Stehlíka, který bude v Třebíči působit formou střídavých startů z Vítkovic.
Sdílejte článek
 
Jakub STEHLÍK
Post: obránce
Narozen: 29.10.1990
Výška: 190 cm
Váha: 94 cm
Držení hole: levá

Jakub Stehlík je ve třiceti letech už zkušeným zadákem. Starty sbíral jak v naší druhé nejvyšší hokejové souteži ve Znojmě, Kadani, či Chomutově, tak v té nejvyšší - extralize v dresu Chomutova a to v šestapadesáti utkáních. Mezinárodní zkušenosti má i z EBEL, kde startoval v dresu Znojma.

Ostatně příznivci třebíčského hokeje si Jakuba mohou pamatovat z loňské sezóny, kdy nastupoval právě za Horáckou Slavii. A nutno dodat, že v Třebíči se mu dařilo skvěle. Za vše hovoří jeho čísla nebo chete-li, statistika. Ve dvaceti utkáních nasbíral parádních třináct bodů za čtyři branky a devět asistencí. V závěru sezóny ale přišlo zranění, které jej limitovalo a proto do posledních zápasů ročníku 2020 – 2021 už nezasáhl.

Tento fakt ale nic nemění na tom, že přichází obránce, který má výborný přehled ve hře, je spolehlivým v práci okolo branky, platný v oslabeních i přesilovkách. Hráč s výbornou rozehrávkou i střelou od modré čáry. Právě výkony v dresu s bílou hvězdou na hrudi mu otevřely cestu do extraligy a zájem Vítkovic.

“Jakub Stehlík je bek, který nám přinese do obrany klid a zkušenosti, což potřebujeme. Jeho starty u nás budeme řešit zápas od zápasu. V Třebíči odehrál parádní loňskou sezónu, která mu přinesla angažmá v extralize, kvůli zranění si ale zatím nevybojoval místo v základním kádru pro nejvyšší soutěž. My jsme rádi, že se nám podařilo s Vítkovicemi střídavé straty dohodnout, plusem je i fakt, že Jakub přichází do známého prostředí, zná spoluhráče a věříme, že zde naváže na výborné loňské výkony a bude posilou.“
Informuje Kamil Pokorný, který je známý svou náročností a vysokými ambicemi. Angažováním tak zkušeného obránce, jakým Jakub Stehlík je, mohou být ambice zas o něco vyšší a reálnější. Každopádně fanoušci třebíčskéhho hokeje se mají v následujících utkáních určitě na co těšit.

Hodně štěstí v našem týmu a dresu Jakube!

Podobné články

Aktuální zprávy

Známe rozpis Chance ligy, začínáme doma se Vsetínem

včera
Aktuální zprávy

HST se zúčastní charitativních akcí. Everesting v Třebíči a Happy run ve Valči

23.05.2023
Aktuální zprávy

Kvalita a zkušenosti do obrany, posílí ji Lukáš Kříž. Těším se na mančaft, říká

11.05.2023