Menu +

Třebíč vítá výraznou posilu. K HST se připojil obránce Karel Nedbal

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Od dnešního rána se k prvnímu týmu HST připojil obránce Karel Nedbal. Toho si třebíčští fanoušci jistě dobře pamatují. V dresu Bílých hvězd už totiž čáslavský rodák působil. Během loňské sezony se stal třetím nejproduktivnějším obráncem týmu.
Sdílejte článek
 

Od dnešního rána se k prvnímu týmu Horácké Slavie připojil obránce Karel Nedbal . Zadák, jenž se narodil roku 1995 v Čáslavi, patří k odchovancům kolínského hokeje. V dresu místních Kozlů si vyzkoušel i druhou ligu. Má zkušenosti rovněž s mládežnickými výběry Mladé Boleslavi a Pardubic. Jako hráč Dynama absolvoval 69 extraligových utkání s bilancí 1+3. Významnou stopu zanechal šikovný bek ovšem také v Třebíči. Za HST nastoupil k 90 utkáním (13+21).

V loňské sezoně patřil ke stěžejním obráncům Bílých hvězd. S pěti góly a třinácti nahrávkami se stal třetím nejproduktivnějším zadákem mužstva. Výborně si počínal také ve statistice +/- bodů, kde díky hodnotě +11 patřil k nejlepším z celého týmu.

„Dnes ráno se k našemu „A“ týmu připojil obránce Karel Nedbal. Našim fanouškům se představí v dnešním večerním utkání s Duklou Jihlava,“ sdělil klubovému webu sportovní manažer Radek Novák.

Podobné články

Aktuální zprávy

Derby s Duklou obohatí deváté pokračování akce Dvakrát v roce Vánoce

včera
Aktuální zprávy

Aukce speciálních dresů s podobiznou Vladimíra Bouzka odstartována!

20.02.2020
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté zabodovali v anketě Sportovec města Třebíče. Lukáš Nedvídek vyhrál v hlavní kategorii

15.02.2020