Menu +

Třebíčským mládežníkům brzy odstartuje společná část letní přípravy na nadcházející sezonu

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V týdnu od 18. do 24. května odstartuje třebíčským mládežnickým kategoriím společná část letní přípravy na nadcházející sezonu. Vzhledem k tomu, že stále ještě platí řada vládních opatření, která byla přijata s ohledem na pandemii koronaviru, je třeba počítat s tím, že letošní letní příprava bude probíhat v částečně odlišném režimu, než byly ty v minulých letech.
Sdílejte článek
 

S příchodem měsíce května se hokejistům napříč republikou už tradičně rozbíhá společná část letní přípravy na nadcházející sezonu. Stejně tak je tomu i v případě třebíčské hokejové mládeže.

„Po zvážení situace jsme se rozhodli naplánovat začátek společné letní přípravy na týden 18. - 24.5.2020. Vedoucí jednotlivých kategorií budou rodiče a hokejisty informovat o konkrétním začátku. Protože jsou ještě zavřená některá sportoviště, resp. tělocvičny (z důvodu zavřených škol) konkrétní datum a čas budeme upřesňovat. Do začátku společné letní přípravy pojedeme ještě v režimu domácího cvičení pomocí videí," popisuje sportovní manažer mládežnického úseku Ing. Martin Čech.

„Protože jsou zavedena ještě některá opatření, počítejte prosím s tím, že pojedeme trochu v jiném režimu než minulé roky. To znamená, že na sportovištích (i Zimní stadion) budou otevřeny pouze toalety, sprchy a převlékání bude probíhat doma. Na sportovištích budou moci být pouze hráči a trenéři (trenéři po celou dobu tréninku budou v rouškách, hráči mít roušku po dobu cvičení nemusí). Týká se především mladších kategorií – na sportovišti nemůžou být přítomni diváci – v našem případě rodiče,“ dodává sportovní manažer třebíčské mládeže Ing. Martin Čech.

Všechny kategorie budou o začátku společné letní přípravy podrobně informovány během příštího týdne.

Podobné články

Mládežnický hokej

Někteří mládežníci už vyjeli na led! Trenéři si budou vzájemně pomáhat, hlásí Martin Čech

03.08.2020
Mládežnický hokej

Junioři i dorostenci už znají svůj program pro nadcházející sezonu

16.07.2020
Mládežnický hokej

Sportovní manažer mládeže Martin Čech hovoří o aktuálních tématech

25.06.2020