Menu +

Třebíčským mládežníkům brzy odstartuje společná část letní přípravy na nadcházející sezonu

Mládežnický hokej
V týdnu od 18. do 24. května odstartuje třebíčským mládežnickým kategoriím společná část letní přípravy na nadcházející sezonu. Vzhledem k tomu, že stále ještě platí řada vládních opatření, která byla přijata s ohledem na pandemii koronaviru, je třeba počítat s tím, že letošní letní příprava bude probíhat v částečně odlišném režimu, než byly ty v minulých letech.
Sdílejte článek
 

S příchodem měsíce května se hokejistům napříč republikou už tradičně rozbíhá společná část letní přípravy na nadcházející sezonu. Stejně tak je tomu i v případě třebíčské hokejové mládeže.

„Po zvážení situace jsme se rozhodli naplánovat začátek společné letní přípravy na týden 18.-24.5.2020. Vedoucí jednotlivých kategorií budou rodiče a hokejisty informovat o konkrétním začátku. Protože jsou ještě zavřená některá sportoviště, resp. tělocvičny (z důvodu zavřených škol) konkrétní datum a čas budeme upřesňovat. Do začátku společné letní přípravy pojedeme ještě v režimu domácího cvičení pomocí videí," popisuje sportovní manažer mládežnického úseku Ing. Martin Čech.

„Protože jsou zavedena ještě některá opatření, počítejte prosím s tím, že pojedeme trochu v jiném režimu než minulé roky. To znamená, že na sportovištích (i Zimní stadion) budou otevřeny pouze toalety, sprchy a převlékání bude probíhat doma. Na sportovištích budou moci být pouze hráči a trenéři (trenéři po celou dobu tréninku budou v rouškách, hráči mít roušku po dobu cvičení nemusí). Týká se především mladších kategorií – na sportovišti nemůžou být přítomni diváci – v našem případě rodiče,“ dodává sportovní manažer třebíčské mládeže Ing. Martin Čech.

Všechny kategorie budou o začátku společné letní přípravy podrobně informovány během příštího týdne.

Podobné články

Mládežnický hokej

Skvělá jízda třebíčských dorostenců pokračuje. Mladé pušky jsou blízko bojům o extraligu

03.03.2020
Mládežnický hokej

V budoucnu bych si chtěl zkusit i dospělý hokej, říká produktivní junior Zdeněk Vedral

07.02.2020
Mládežnický hokej

Opora dorostu Denis Štorek: Necítím se být lídrem, dělám jen vše potřebné k tomu, aby se tým dostal co nejdál

06.02.2020