Menu +

Trenérský seminář v Třebíči pod vedením kanadského kouče Shawna Allarda

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Třebíčský hokejový klub se trvale snaží o vylepšení tréninkových metod mládežnických týmů. Jedním z bodů, které mají pomoci zlepšovat se, je sledování nejnovějších trendů a vzdělávání trenérů. Pomohl k tomu i Martin Erat a seminář s kanadským trenérem Shawnem Allardem. Celá akce za účasti mládežnických trenérů Horácké Slavie a dalších hokejových osobností se protáhla až do pozdních nočních hodin. Kromě praktické části na ledě obsahovala například i důkladné rozbory u videa. Trenéři se teď budou snažit předávat získané znalosti svým svěřencům.
Sdílejte článek
 

Ve dnech 08. 12. a 09. 12. 2017 proběhl v Třebíči trenérský seminář, který přinesl nový pohled na výuku techniky bruslení.

Celá akce vznikla po vzájemné dohodě mezi SK Horácká Slavia Třebíč a Martinem Eratem.

Třebíčští trenéři se setkali s kanadským expertem na bruslení Shawnem Allardem, který s Martinem Eratem již řadu let úzce spolupracuje. V  NHL Shawn radí i takovým hvězdám, jako jsou Sidney Crosby či Connor McDavid.

Semináře se zúčastnili i Petr Čajánek, Petr Leška a další trenéři z jiných krajů. O překlad se postaral Martin Erat. V době plnění klubových povinností v Kometě při utkání Kometa – Mladá Boleslav Martina v překladu zastoupil Petr Čajánek.

Sobotní praktické části na ledě se zúčastnili i někteří hráči třebíčských mládežnických družstev. Celá akce proběhla v pohodové pracovní atmosféře na ledové ploše a ve V.I.P. prostorách Zimního stadionu města Třebíče - MANN+HUMMEL ARÉNY, kde se účastníci semináře zaměřili na rozbory u videa pod vedením Shawna a Martina.

Fotografie ze semináře:

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Podobné články

Mládežnický hokej

VIDEO: Chceme, aby dorost hrál na vyšších příčkách, zapojujeme i hráče ze starších žáků, říká Martin Svoboda

14.06.2018
Mládežnický hokej

Žáci HST absolvovali soustředění na Nesměři, navštívil je tam i Tomáš Vondráček

02.06.2018
Mládežnický hokej

FOTO + VIDEO: Nová juniorka polyká tréninkové dávky, v plánu má devět přípravných utkání

24.05.2018