Menu +

Týden hokeje je za námi

Aktuální zprávy
Projekt Pojď hrát hokej, který se konal v rámci on-line akce Týden hokeje, byl završen včerejším webinářem. Jednotlivých šest námětů jsme Vám v minulém týdnu již představili. Téměř dvouhodinový webinář je jejich ideálním shrnutím, kterým Vás provede moderátorská dvojice Slavomír Lener a Zdeněk Novotný.
Sdílejte článek
 

K daným tématům se vyjádřilo šest odborníků, kteří v neděli také odpovídali na dotazy veřejnosti. Shlédnutí webináře tedy doporučujeme všem rodičům našich bílých hvězdiček. Témata jsou velmi zajímavá a pro život mladého hokejisty rozhodně praktická:

Vývoj psychiky mladého sportovce bylo prvním tématem a o tom jak si udržet dobrou náladu a pozitivní přístup, což je právě v této době více než aktuální, hovořil Mgr. Václav Petráš. Po něm dostala slovo MUDr. Marie Skalská, výživová poradkyně, která je mimo jiné i matkou tří mladých hokejistů. Dalším supertématem, o kterém jsme taktéž psali, byl Hokej a škola, v rámci kterého se o své zkušenosti se studiem podělil úspěšný obránce Andrej Šustr. K domácímu hokejovému tréninku, který je také právě teď aktuální, se vyjádřil Oldřich Kališ, který zdůrazňoval důležitost správné techniky cviků a to jak z hlediska efektivity, tak i z hlediska zdravotního. Na jakých principech fungují kategorie mládežníků Českého hokeje vysvětlil jeho šéftrenér Filip Pešán. A závěrečného tématu ochrany zdraví, a to zejména v době koronavirové, se chopil MUDr. Miroslav Budoš.

Příjemné sledování! Webinář spustíte TADY.

Podobné články

Aktuální zprávy

Info pro fanoušky: Dominik Valík u nás skončil

včera
Aktuální zprávy

Dohodlo se…

02.01.2021
Aktuální zprávy

SPORTOVEC ROKU 2020

29.12.2020