Menu +

Týden hokeje je za půlkou, sledujete témata?

Aktuální zprávy
Týden hokeje je nyní v plném proudu. Nepropásněte zajímavá témata, ať už zpětně nebo ta, která jsou plánovaná až do soboty. Neděle pak bude velmi lákavá a sumarizující náměty uplynulého týdne v rámci webináře.
Sdílejte článek
 

Tématu optimálního a zdravého jídelníčku našich mladých sportovců jsme se věnovali v úterý. Středečním tématem bylo neméně důležité: Hokej a škola. Pokud jste článek zatím neviděli, doporučujeme se k němu vrátit a níže přikládáme link. Horácká Slavia v tomto směru spolupracuje s třebíčskou Základní školovou Masarykova, kde se našim mladým hráčům snaží vycházet vstříc. Záleží nám na kvalitních podmínkách umožňujících rozvíjení hokejových talentů, stále ale platí, že by toto nemělo být na úkor vzdělání a všeobecného přehledu. Hokejová kariéra netrvá věčně a mít zadní vrátka je užitečné. K tématu hovoří obránce Kunlun Red Star Andrej Šustr.

Dnešek patří tématu, který je více než aktuální právě v této době. Je jím „Hokejový trénink doma“. V čase distanční výuky je nezbytné osvojit si návyky, ze kterých lze čerpat celou hokejově aktivní éru. Výhody domácího tréninku popisuje a užitečné rady dává Ondřej Kališ, regionální trenér Českého hokeje.

Článek Hokej a škola ZDE

Článek Hokejový trénink doma ZDE

Podobné články

Aktuální zprávy

Info pro fanoušky: Dominik Valík u nás skončil

včera
Aktuální zprávy

Dohodlo se…

02.01.2021
Aktuální zprávy

SPORTOVEC ROKU 2020

29.12.2020