Úspěšný víkend třebíčských žáků

T ř e b í č - O minulém víkendu se do akce zapojili pouze třebíčští mladší žáci "C a "D". Oba výběry byly přitom stoprocentně úspěšné. Mladší žáci "C" zdolali Přerov na jeho ledě 7:5 a mladší žáci "D" rozstříleli mezi mantinely KHNP arény Žďár nad Sázavou 10:4.

Mladší žáci „C“

HC Přerov – SK HS Třebíč 5:7

Branky a nahrávky: . 1. Hájek M. (Tomek), 12. Prokop, 17. Tomek. 24. Hájek L. Tomek, Hájek M.), 33. Prchal (Tvarůžek), 42. Ostrý, 56 Beňovská - 20. Koudela (Ryšavý, 29. Koudela (Kurial, Kaláb), 32. Beran (Gregůrek, Kaláb), 46. Gregůrek, 47. Rohan (Ryšavý).

Sestava HST: Bláhová - Kučera, Rymeš, Gorka, Ostrý - Hájek M., Tvarůžek, Prokop, Tomek, Přibyl, Hájek L., Novák, Doležal, Beňovská, Prchal.

Komentář Štěpána Hrůzy: V zápase jsem stál za týmem, který nechal na ledě všechno.Bojovnost,důraz v soubojích,tvrdost a chuť porvat se o každej puk v každým střídání. Tymovej výkon a soudržnost předčil nečistou hru soupeře a tragickej výkon rozhodčích. Chlapci i děvčata si zápas vyhrát zasloužili a je jen dobře, že se jim to povedlo. A za to zaslouží pochvalu.

Mladší žáci „D“

Třebíč – Žďár nad Sázavou 10:4

Branky a nahrávky: . 18. Houzar (Lisý), 19. Doležal (Malena), 27. Doležal, 29. Parkan (Kratochvíl), 30. Lisý, 30, Doležal (Klapetek). 45. Lisý, 47. Bakus, 50. Doležal (Bakus), 54. Kratochvíl (Oborný). - 7. Kantorová (Březina, Koutník), 14. Schneider, 24. Kantorová (Pospíšil), 58. Schneider (Kantorová)

Sestava HST: Nosek (Krčál) - Bauer, Klouda, Rozsypal, Němec, Bakus, Kratochvíl, Oborný, Parkan, Houzar, Doležal, Klapetek, Lisý, Malena.

Komentář Milana Přibyla: I když jsme v první třetině do 18. minuty byli aktivnější, prohrávali jsme po individuálních chybách 0:2. Naštěstí se nám podařilo do konce třetiny vyrovnat. Zbylé dvě třetiny jsme diktovali tempo hry a Žďár jsme jednoznačně přehráli. Dnes musím nekompromisně vyzdvihnout výkon Dominika Doležala, který s chutí vstřelil čtyři góly.