Menu +

Úspěšný vstup dorostu do soutěže, juniorka válí!

Aktuální zprávy
Máme opět pondělí a to je čas shrnout hráčské počínání našich mládežnických a žákovských kategorií za uplynulý víkend. Regionální liga juniorů pokračovala 3. a 4. kolem a v sobotu zahájil Regionální ligu také dorost.
Sdílejte článek
 

V pátek 24.9. se junioři vypravili do Kroměříže, kde sehráli vítězný zápas, který měli plně pod kontrolou s konečným výsledkem 11:1. Na kroměřížském stadionu se hrálo v podvečerních hodinách, takže se kluci dostali do postele po jedné hodině v noci s tím, že ráno je čekal další trénink.

V sobotu vyjeli do Jindřichova Hradce žáci Horácké Slavie. Mladší žáci C prohráli 3:13 a dle slov jejich trenéra Rosti Maleny je soupeř pořádně vyškolil v koncovce: „My jsme stříleli nad nebo do břicha, oni dávali góly. Po herní stránce jsme ale odehráli dobrý zápas.“ Výsledek utkání starších žáků A v Kroměříži byl 7:6 v prodloužení. Jednalo se rozhodně o bojovný výkon celého týmu, který si domů odvezl zasloužený bod.

Sobotní zahájení soutěže našeho dorostu přineslo mužstvu výhru s výsledkem 16:0 a to v domácím utkání proti Zubrům z Bystřice nad Pernštejnem. Šlo o zahřívací zápas před posledním zářijovým týdnem, kdy dorostence čekají ještě dvě utkání, z nichž první hned v úterý v Pelhřimově. „Zápas se nám povedl a hlavně jsem rád, že se nám vydařil vstup do soutěže, jelikož tihle kluci víceméně rok nehráli soutěžní zápas, takže určitá nervozita byla vidět,“ chválí si vstup do sezony trenér dorostu Zdeněk Sedláček.

V neděli hrály žákovské oddíly v Havlíčkově Brodě. Mladší žáci D zde odehráli vyrovnaný zápas, nicméně soupeř byl lepší v koncovce a naše kluky porazil 8:2. Další vyrovnaný souboj v dobrém tempu sehrálo „béčko“ starších žáků. Kluci dali dva góly při power play a utkání skončilo remízou 6:6.

Neděle patřila také dalšímu vítězství naší juniorky, která se na domácím ledě utkala se znojemskými Orly. Po celou dobu zápasu si tým držel převahu, která nakonec vedla k zasloužené výhře 5:1, hostující tým pouze korigoval výsledek ve třetí třetině. Po čtyřech kolech junioři vedou tabulku bez ztráty bodu a napodobují tak A mužstvo HST!

Podobné články

Aktuální zprávy

Jak hrály o víkendu naše mládežnické a žákovské kategorie?

dnes
Aktuální zprávy

Chcete sbírat statistiky a psát Onlajny z domácích zápasů bílých hvězd? Máte možnost!

20.10.2021
Aktuální zprávy

Stabilní i nový partner dnes uzavřel spolupráci s HST

19.10.2021