Menu +

Uzavíráme kompenzace loňských permanentek

Aktuální zprávy
Znovu bychom rádi poděkovali všem příznivcům a fanouškům HST, protože bez jejich podpory by naše práce neměla smysl a hokej jako takový by nepřinášel radost, jakou přinášet má. Držitelé permanentek na hokejová utkání loňské sezony měli do konce června tohoto roku na výběr ze dvou variant, jak s nimi naložit.
Sdílejte článek
 

První možností byla podpora našeho klubu v podobě přenechání finančních prostředků za permanentku. Ony finance Horácká Slavia využila pro rozvoj mládežnického hokeje a ještě jednou by ráda vyjádřila svůj vděk za takovéto srdcařské fanouškovské gesto. Každého, kdo vyplnil kompenzační formulář, jsme již kontaktovali, abychom se mu revanšovali formou dárku. Fanoušci si mohli vybrat mezi funkčním sportovním tričkem s novým erbem HST, které patří do limitované edice a krom našich hráčů ho mají pouze oni, nebo novým hokejovým dresem pro sezonu 21/22 s vlastním jménem. Pak je ale další skupina fanoušků a to těch, kteří formulář nevyplnili a přenechali klubu tímto finanční prostředky bez nároku na dres či tričko, těm patří VELKÝ DÍK!

Druhou variantou je vrácení peněz na účet majitelů permanentek a to proběhne, jak jsme slíbili, v průběhu srpna. Věříme, že se s každým fanouškem setkáme v letošní sezoně na třebíčském zimním stadionu. Ač musíme všichni dodržet určitá pravidla v rámci aktuálních hygienických opatření, můžeme fandit na tribunách a tomu se žádný on-line přenos, jak známe z loňska, zkrátka nevyrovná. Letos navíc ani žádné video přenosy přípravných zápasů nebudou k dispozici, proto doufáme, že pro fanoušky nebudou podmínky, o kterých jsme psali včera, překážkou a přijdou do KHNP Areny podpořit svůj oblíbený klub!

Podobné články

Aktuální zprávy

Úspěšný vstup dorostu do soutěže, juniorka válí!

dnes
Aktuální zprávy

Pojď hrát hokej - znělo dnes z KHNP areny

před 3 dny
Aktuální zprávy

Partnerem HST je i v letošní sezoně ČEZ - děkujeme!

21.09.2021